Impreza w stylu PRL! Klimat minionych lat!


  • Towarzysze i obywatele! Zapraszamy na „Złote czasy PRL-U”, niezwykłą imprezę, gdzie za pomocą wehikułu czasu przeniesiemy się do czasów panowania ustroju socjalistycznego!
  • Legitymacje partyjne sprawdzać będzie funkcjonariusz milicji, a o porządek w trakcie obrad zadba niezastąpiona pani bufetowa. Krótka przemowa przewodniczącego i zaczynamy prywatkę!
  • Klimatyczne dekoracje i wystrój w stylu PRL, taneczne hity z dansingów oraz tematyczne konkursy i zabawy sprawią, że wszyscy na dobre zatracą się w zabawie!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Wieczorna

Rodzaj integracji

10-5000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Partia wzywa na imprezę w klimacie PRL!

Zapraszamy do przeniesienia się wraz z nami w „Złote czasy PRL-u”! Uczestnicy tej niecodziennej imprezy na jedną noc staną się Towarzyszkami i Towarzyszami, którzy wezmą udział w Walnym Zjeździe PZPR! Na samym początku przybyli goście otrzymają niezbędną do funkcjonowania w tym ustroju legitymację członkowską Partii oraz kartki na jedzenie i alkohol. Gdy wszyscy już się zbiorą wybierzemy Prezydium Partii, które odpowiedzialne będzie za poprowadzenie uroczystej przysięgi wierności PZPR!

Na tak podniosłej imprezie nie może zabraknąć najważniejszej osoby w Państwie. Tego wieczoru do zgromadzonych przemówi sam Towarzysz Gierek! Jego płomienne przemówienie z pewnością spotka się z gorącym przyjęciem, a odpowiedź na jego legendarne pytanie “Pomożecie???” będzie tylko jedna! Sami przyznacie, że bez tego impreza w stylu PRL nie może się odbyć, prawda?

Tej nocy uczestnicy będą mogli poczuć klimat minionej epoki. Miejsce zjazdu zostanie wystylizowane na czasy PRL-u. W wystroju imprezowej przestrzeni pojawią się rekwizyty, plakaty partyjne, czerwona flaga PZPR i biało-czerwone balony. Porządku na zjeździe pilnować będą ZOMOwcy, a opłatę w toalecie pobierać będzie wygadana Babcia Klozetowa. Nie obędzie się bez takich elementów metalowych misek, pralki Frania czy tradycyjnego chleba ze smalcem! Jeśli Twoi goście będą chcieli pójść za ciosem, zaprosimy ich do ubrania się modnie, w stylu PRL!

Impreza w stylu PRL-u obfitować będzie w wiele atrakcji. Dla gości przygotowanych mamy kilka konkursów, a najpopularniejsze z nich to:

O oprawę muzyczną zadba DJ, a z głośników popłyną największe hity tamtych czasów. Wśród nich z pewnością nie zabraknie również i zakazanych, zachodnich piosenek, na które Towarzysz Gierek powinien tym razem przymknąć swe czujne, partyjne oko.

PRL dla każdego.

Impreza w stylu PRL to doskonałe rozwiązanie dla uczestników eventu w każdym wieku. Nieco starsi pracownicy z pewnością pamiętają tamte czasy bardzo dobrze, będzie to więc dla nich mały powrót do przeszłości. W czasie tych kilku godzin zabawy będą mogli z rozrzewnieniem powspominać swoje życie w PRL-u, brak podstawowych produktów na półkach czy ciągłą walkę o legendarne „kartki”.  A może pośmieją się z wszędobylskich, ówczesnym absurdów? Jedno jest pewne, dla nich będzie to wieczór pełen wspomnień!

Młodzi uczestnicy z kolei klimat PRL znają raczej z opowiadań rodziców czy dziadków lub seriali typu „Alternatywy 4”.  Nie przeszkodzi im to jednak w świetnej zabawie i będą mogli na własnej skórze przekonać się, co to znaczy kontrola ZOMO oraz przeżyć perypetie z kartkami stojąc w kolejce po drinka do baru. Dzięki wspomnianym wcześniej konkursom będą mogli także pokazać starszym kolegom, że w PRL-u poradziliby sobie bez problemu!

Jeśli miałeś wcześniej obawy, czy impreza tematyczna w klimacie PRL będzie dobrym wyborem na Twoje wydarzenie, szybko powinieneś schować je głęboko do szuflady. Gwarantujemy, że Twoi pracownicy sami przyjdą rok później, by taki event im powtórzyć!


Lubisz klimatyczne imprezy umiejscowione w innych epokach? Sprawdź także nasze inne pomysły na imprezy tematyczne:

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event