Złote Czasy PRL-u


  • Towarzysze i obywatele! Zapraszamy na „Złote czasy PRL-U”, niezwykłą imprezę, gdzie za pomocą wehikułu czasu przeniesiemy się do czasów panowania ustroju socjalistycznego!
  • Legitymacje partyjne sprawdzać będzie funkcjonariusz milicji, a o porządek w trakcie obrad zadba niezastąpiona pani bufetowa. Krótka przemowa przewodniczącego i zaczynamy prywatkę!
  • Klimatyczne dekoracje z minionej epoki, taneczne hity z dansingów oraz tematyczne konkursy i zabawy sprawią, że wszyscy na dobre zatracą się w zabawie!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Wieczorna

Rodzaj integracji

10-5000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Partia wzywa na Zjazd PZPR!

Zapraszamy do przeniesienia się wraz z nami w „Złote czasy PRL-u”! Uczestnicy tej niecodziennej imprezy na jedną noc staną się Towarzyszkami i Towarzyszami, którzy wezmą udział w Walnym Zjeździe PZPR! Na samym początku przybyli goście otrzymają niezbędną do funkcjonowania w tym ustroju legitymację członkowską Partii oraz kartki na jedzenie i alkohol. Gdy wszyscy już się zbiorą wybierzemy Prezydium Partii, które odpowiedzialne będzie za poprowadzenie uroczystej przysięgi wierności PZPR!

Na tak podniosłej imprezie nie może zabraknąć najważniejszej osoby w Państwie. Tego wieczoru do zgromadzonych przemówi sam Towarzysz Gierek! Jego płomienne przemówienie z pewnością spotka się z gorącym przyjęciem, a odpowiedź na jego legendarne pytanie “Pomożecie???” będzie tylko jedna!

Tej nocy uczestnicy będą mogli poczuć klimat minionej epoki. Miejsce zjazdu zostanie wystylizowane na czasy PRL-u. Pojawią się rekwizyty, plakaty partyjne, czerwona flaga PZPR i biało-czerwone balony. Porządku na zjeździe pilnować będą ZOMOwcy, a opłatę w toalecie pobierać będzie wygadana Babcia Klozetowa.

Impreza w stylu PRL-u obfitować będzie w wiele atrakcji. Dla gości przygotowanych mamy kilkanaście konkursów, a najpopularniejsze z nich to:

O oprawę muzyczną zadba DJ, a z głośników popłyną największe hity tamtych czasów. Wśród nich z pewnością nie zabraknie również i zakazanych, zachodnich piosenek, na które Towarzysz Gierek powinien tym razem przymknąć swe czujne, partyjne oko.

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2019 Agencja Eventowa Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.