Zlot Szalonych Konstruktorów


  • Sprawdźcie się jako konstruktorzy szalonych bolidów wyścigowych! Wykorzystajcie wszelkie, również te najbardziej nieoczywiste materiały, by stworzyć jedyny w swoim rodzaju pojazd.
  • Jedynym ograniczeniem będzie Wasza wyobraźnia. W tej zabawie nie ma granic – budujecie i tunningujecie jak tylko chcecie! Na najbardziej szalonych konstruktorów czekają nagrody.
  • Przekonajcie się, czy skonstruowany pojazd będzie najszybszy z całej stawki. Zwycięską ekipę wyłonimy w finałowym Wielkim Wyścigu Szalonych Konstruktorów!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-300

Dla ilu osób

3 godziny

Czas trwania

Zostań konstruktorem szalonych bolidów!

Chciałeś kiedyś zostać konstruktorem i tworzyć nietypowe pojazdy? Teraz masz do tego świetną okazję! Dostarczymy Wam cały pakiet nietypowych materiałów konstrukcyjnych i tylko od Waszej inwencji twórczej zależeć będzie, jak je wykorzystacie. Podczas zorganizowanej przez nas zabawy integracyjnej na Twoim evencie firmowym, uczestnicy wcielą się w rolę Szalonych Konstruktorów, których zadaniem będzie budowa równie szalonych pojazdów!

Zadanie to nie będzie jednak łatwe, gdyż do dyspozycji konstruktorów będą naprawdę sfiksowane materiały. Będą to m.in. specjalne wózki kołowe dedykowane do tej konkretnej zabawy, kolorowe bibuły, deski, wiadra, folie, rurki, kartony, materace i mnóstwo innych, często bardzo nietypowych gadżetów. Efekt końcowy zależy tylko od wyobraźni Szalonych Konstruktorów!

Oprócz podstawowego zestawu absurdalnych materiałów konstrukcyjnych uczestnicy będą mogli zdobyć dodatkowe, akcesoria tuningowe. Nasi animatorzy zorganizują w tym celu wiele różnych konkursów i zabaw. Będą to m.in.:

i wiele innych…!

Gdy już wszystkie drużyny stworzą swój niezwykły wehikuł, przyjdzie czas na Rajd Szalonych Konstruktorów! Pojazdy wezmą udział w wyścigu, gdzie będzie liczyć się nie tylko czas, ale również technika jazdy.

Następnie przyjdzie czas na wręczenie nagród w kilku kategoriach. Jury złożone z uczestników zabawy wybierze laureatów w kategoriach:

Zlot Szalonych Konstruktorów to świetna zabawa łącząca aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z integracją. Głównym jej celem jest poprawa relacji i komunikacji w zespole, zacieśnienie więzi między pracownikami, a także rozładowanie stresu. Postaw na kreatywną zabawę team buildingową!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event