Wieczór w Paryżu – pełna atrakcji impreza tematyczna


  • Czas na chwilę wytchnienia i ucieczkę do romantycznego miasta marzeń!
  • Porwij swoich pracowników do wyśmienitej zabawy rodem z Paryża!
  • Francuska muzyka, przepiękne tancerki, klimatyczne dekoracje i hulanki do białego rana – wszystko to sprawi, że poczujecie klimat stolicy Francji!
  • Zapewniamy dodatkowe atrakcje integracyjne w postaci konkursów tematycznych prowadzonych przez naszych wyśmienitych animatorów.

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Impreza wieczorna

Rodzaj integracji

10-2000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Argentum Event ma zaszczyt zaprosić Was w niesamowitą podróż do wyjątkowego miasta, słynącego z wina, chrupiących bagietek i romantycznej miłości! Szaloną noc pełną atrakcji spędzimy w przepięknym Paryżu! Czas założyć suknie balowe, eleganckie garnitury, chwycić lampkę szampana i rzucić się w wir świetnej zabawy!

Jakie atrakcje czekają w na gości trakcie Wieczoru w Paryżu?

Na samym początku każdy uczestnik eventu będzie mógł odpowiednio się wystroić. Na specjalnym stanowisku czekać będą gadżety takie jak: sztuczne wąsy, francuskie berety czy kolorowe apaszki, dzięki którym będziecie wyglądać i poczujecie się jak prawdziwi Francuzi! Panie oczywiście mogą liczyć na dodatkowy, piękny makijaż.

Z kolei kolejne atrakcje rozbijają się o sztukę rodem z Paryża! Przygotowaliśmy dla Was:

Dekoracje na sali w paryskim stylu

Przygotowując cały event zadbamy oczywiście o stworzenie odpowiedniego klimatu oraz nastroju dzięki wykorzystaniu tematycznej scenografii oraz dekoracji. Na czas imprezy zapewniamy:

Scenariusz Wieczoru w Paryżu możemy w pełni dostosować do Waszej wizji eventu. Możemy w to wpleść jeszcze więcej atrakcji oraz zabaw integracyjnych, zaplanować wystąpienia najważniejszych osób z Waszej firmy, czy zaprosić na występ sławnego artystę. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje. Nasi event managerowie z chęcią wysłuchają Waszych oczekiwań i wspólnymi siłami z pewnością stworzymy niesamowity event, który zapadnie w pamięci wszystkich uczestnikom.

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event