Warsztaty Improwizacji


  • Warsztaty improwizacji polegają na wykonywaniu zabawnych ćwiczeń grupowych i gier, które wpływają na m.in. kreatywność, pracę w grupie, refleks oraz pozytywne nastawienie.
  • Integracja w formie szkolenia miękkiego pozwoli uczestnikom przełamać bariery, nauczyć się improwizacji w rozmowach pod presją, a także efektywnie słuchać uczestników konwersacji.
  • Warsztaty poprawiają komunikację w grupie oraz wprowadzają przyjazną, pełną pozytywnych emocji atmosferę. Zwieńczeniem zajęć jest spektakl z udziałem uczestników.

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-500

Dla ilu osób

3 godziny + Pokaz

Czas trwania

Improwizacja kabaretowa jako klucz do poprawy komunikacji

Szukasz nietuzinkowego sposobu na zintegrowanie swoich pracowników na imprezie firmowej lub wyjeździe integracyjnym?? Postaw na warsztaty improwizacji kabaretowej! Jest to forma sztuki, która przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych ponad 15 lat temu. Od tamtej pory zdążyła na stałe zadomowić się na polskiej scenie teatralnej i kabaretowej. Polega to na tym, że aktorzy (komicy) pomysły na sceny otrzymują wprost od publiczności i muszą na bieżąco, na żywo tworzyć spektakl komediowy. Scenariusz nie był wcześniej przygotowany, a teksty i inspiracje w znakomitej większości pochodzą od widzów.

Warsztaty improwizacji polegają na serii ćwiczeń grupowych oraz mini-gier. Mają za zadanie wpłynąć na kreatywność, efektywność pracy w grupie, a także refleks i pozytywne nastawienie wobec współuczestników. Twoi goście będą mogli przełamać swoje słabości, nauczyć się szybkiej riposty w sytuacjach podbramkowych oraz nabrać pewności siebie w codziennych sytuacjach zawodowych i życiowych.

W ciągu trzech godzin szkolenia uczestnicy poznają podstawowe zasady improwizacji i wystąpień publicznych. Instruktorzy nauczą wszystkich wyrażania siebie i emocji, słuchania partnera oraz refleksu w reakcji. Osoby, które do tej pory miały problem z publicznymi wystąpieniami, dzięki tym warsztatom będą mogły przełamać swoje bariery i przekonać się, że to wcale nie jest takie straszne.

Tego typu warsztaty są przydatne nie tylko indywidualnie. Aktywność ta ma również silne walory integrujące grupę. Oprócz tego uczy współpracy, sprawnej komunikacji czy też właściwych reakcji na słowa i zachowania partnerów. Takie umiejętności znacząco wpływają na dobrą atmosferę w pracy oraz efektywną kooperację całego zespołu. Oprócz tego gwarantujemy, że pozytywne emocje skumulowane w trakcie tej świetnej zabawy będą mieć wymierny wpływ na całą Twoją firmę.

Opcjonalnie możesz zdecydować się również na uatrakcyjnienie wieczoru w postaci spektaklu Teatru Improwizacji. Oczywiście uczestnicy wcześniejszych warsztatów będą mogli wystąpić z aktorami na jednej scenie. Salwom śmiechu nie będzie końca, a aktorzy z pewnością zostaną na estradzie na kilka bisów. Taki występ będzie doskonałym zwieńczeniem efektywnego dnia pełnego wrażeń.

Gwarantujemy doskonałą zabawę! Zabookuj z nami imprezę z warsztatami improwizacji kabaretowej zanim wszystkie terminy będą zajęte. Czekamy na kontakt z Twojej  strony!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event