Warsztaty fotograficzne „4 Pory Roku”


  • Zapraszamy na warsztaty fotograficzne „Cztery Pory Roku”! Pod czujnym okiem profesjonalnych fotografów uczestnicy tworzyć będą sesje zdjęciowe do firmowego kalendarza.
  • Każda z drużyn do dyspozycji będzie miała fotografa, sprzęt oraz garderobę. Zadaniem drużyn będzie wykonanie zdjęć ilustrujących konkretne miesiące i pory roku.
  • Finałem zabawy będzie wieczorna Gala Fotograficzna w ramach której nastąpi uroczysta projekcja  zdjęć. Po evencie uczestnicy otrzymają kalendarze firmowe na nowy rok z własnymi zdjęciami!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-1000

Dla ilu osób

3 godziny + Gala

Czas trwania

Stwórz własny kalendarz firmowy!

Zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy w ramach warsztatów fotograficznych „Cztery Pory Roku”. Podczas zabawy uczestnicy wezmą udział w warsztatach fotograficznych oraz zrealizują sesję zdjęciową. Jej finalnym efektem będzie oryginalny i niepowtarzalny „Kalendarz Firmowy”!

Każdej z drużyn przydzielony zostanie profesjonalny fotograf, wraz ze sprzętem do przeprowadzenia sesji zdjęciowej. Zajęcia rozpoczną się od omówienia sprzętu i podstawowych zasad fotografowania. Omówiona zostanie także koncepcja danej pory roku w kalendarzu i podziału uczestników na role. W każdej z drużyn muszą znaleźć się modele i modelki, projektanci, scenografowie, osoby odpowiedzialne za kostiumy i charakteryzację oraz oczywiście fotografowie.

Wszystkie drużyny będą miały dostęp do pokaźnej garderoby, pełnej zarówno wszelkiego rodzaju strojów, jak i tematycznych przebrań i kostiumów. Nie zabraknie również peruk, gadżetów i akcesoriów, a także narzędzi do charakteryzacji. To wszystko w połączeniu z ciekawymi pomieszczeniami, plenerami oraz tłami sprawi, że inspiracji do ciekawych i zabawnych fotografii z pewnością nie zabraknie!

Uroczysta Gala Fotograficzna

Po intensywnym dniu pracy twórczej wieczorem przyjdzie czas na uroczystą galę fotograficzną! Główną atrakcją imprezy będzie pokaz zdjęć wykonanych przez uczestników oraz wręczenie nagród w poszczególnych kategoriach.

Całość gali poprowadzi konferansjer, który wprowadzi gości w klimat wieczoru, a następnie przeprowadzi pokaz fotografii. Na środek poproszeni zostaną również przedstawicie każdej z drużyn, którzy będą mieli za zadanie przedstawić i omówić koncepcję oraz proces realizacji swojego projektu. Fotografie będą oceniane przez Jury. Dla zwycięzców przygotujemy okolicznościowe statuetki oraz nagrody.

Efekt finalny- kalendarz firmowy!

Świetną zabawę podczas integracji „Cztery pory roku”, będzie można wspominać jeszcze przez długi czas.  Wydatnie pomoże w tym efekt finalny zajęć, w postaci unikatowego, stworzonego przez uczestników Kalendarza Firmowego!

Nasz fotograf odpowiednio przygotuje wykonane przez Państwa zdjęcia, a następnie stworzymy z nich pamiątkowy kalendarz. Będzie on mógł zawisnąć na ścianie lub mniejszym formacie ozdobić biurka gabinetów. Zdjęcia na każdy miesiąc będą oczywiście autorstwa uczestników imprezy i z nimi w roli głównej.

Warsztaty fotograficzne to również świetna propozycja na eventy świąteczne, np. jako dodatkowa aktywność przed wigilią firmową! Dzień spędzony na pełnym atrakcji szkoleniu zwieńczony świąteczną kolacją z pewnością na długo zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom. Jednakże bez względu na to kiedy organizujesz swój event, foto warsztaty to pomysł do rozważenia!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event