Thriller Night Party


  • Przenieś się w mroczny świat upiorów, straszydeł oraz  zombie i przeżyj niesamowitą przygodę przyprawiającą o gęsią skórkę! Całość imprezy inspirowana będzie hitem muzycznym „Thriller Night”.
  • Na imprezie pojawi się sam Michael Jackson i odtańczy swój legendarny, upiorny taniec. Układu tanecznego nauczy  również wszystkich chętnych i wspólnie z nimi zaprezentuje go na parkiecie!
  • Całość uzupełnią mroczne dekoracje, tematyczne konkursy, a także przerażający animatorzy. Na chętnych czekać będzie punkt upiornego makijażu, a w barze serwować będziemy krwawe drinki!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Wieczorna

Rodzaj integracji

10-5000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Upiorna, straaasznie dobra impreza!

Masz już dosyć standardowych imprez i szukasz czegoś niezwykłego? Dobrze trafiłeś! Impreza tematyczna Thriller Night Party to propozycja zabawy w niesamowitej scenerii i tajemniczej oprawie pełnej upiorów i straszydeł. Jednocześnie jest to solidna dawka wspaniałej zabawy, śmiechu i niespodziewanych atrakcji!

Thriller Night to wieczór utrzymany w konwencji jednego z największych przebojów króla popu – Michael Jacksona. Motywem przewodnim całej imprezy jest upiorny teledysk, który powstał do jednej z najpopularniejszych piosenek artysty. Podczas tej niezwykłej imprezy przeniesiemy naszych gości w mroczne i tajemnicze miejsca. Zadbamy o to, aby uczestnicy imprezy poczuli niesamowity klimat z teledysku do utworu „Thriller”. Dekoracja i scenografia nawiązująca do Halloween, filmów grozy oraz przeboju Michaela Jacksona przeniosą Was w zupełnie inny świat!

Na ścianach pojawią się pajęczyny, a gdzieniegdzie będą zwisać na sznurku szkielety. W zakamarkach będą stały stare świece, na obrusach pojawi się krew, a na środku znajdziemy trumnę hrabiego Drakuli. Całości nastroju dopełni świetna, nastrojowa muzyka, nawiązująca do tematyki imprezy.

Podczas wieczoru nie zabraknie konkursów prowadzonych przez upiory. Będą to przykładowo:

Około północy na parkiecie pojawi się sam Michael Jackson! Ze swoją upiorną świtą odtańczy znany wszystkim układ z teledysku. Będzie to kulminacyjna część imprezy i z pewnością zrobi wrażenie na gościach. Po występie Michaela zrobimy krótkie warsztaty taneczne z tego układu dla uczestników imprezy i potem spróbujemy wspólnie odtańczyć „Thriller Dance”. Jesteśmy pewni, że podołacie bez problemu!

Podczas imprezy „Thriller Night Party” nie może oczywiście zabraknąć odpowiedniej oprawy muzycznej. Upiorny i śmiertelnie profesjonalny DJ z pewnością zachęci do zabawy nawet największych “sztywniaków” 😉

Imprezę wg. tego scenariusza zrealizujemy dla Ciebie stacjonarnie lub na wyjeździe integracyjnym! Dla nas nie istnieją żadne ograniczenia!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event