Poznaj sekrety The Game!


  • The Game to mroczna i pełna tajemnic gra scenariuszowa. Czy uczestnicy ujdą z życiem i rozwiążą zagadkę ostateczną? Czy złamią szyfr zamaskowanych nadzorców?
  • Na uczestników czekają przeróżne łamigłówki i emocjonujące zadania. Im więcej misji uda się wykonać, tym więcej dana drużyna zdobywa wskazówek do zadania finałowego.
  • Zabawa pod okiem naszych tajemniczych prowadzących wzmocni współpracę w grupie, a przede wszystkim jest świetną odskocznią od rzeczywistości. Już dziś złam szyfr The Game!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-200

Dla ilu osób

3 godziny

Czas trwania

Czy złamiesz szyfr tajemniczej sekty i ujdziesz z życiem?

Zapraszamy Cię na pełną emocji i zagadek grę scenariuszową „The Game”! Integracja zespołu w swej formie zbliżona jest do gry terenowej, ale w dużej mierze odbywa się w hotelu i jego okolicach. Pozwala nam to uniezależnić się od warunków atmosferycznych, które w dniu eventu będą panować w miejscu Twojego eventu firmowego.

Uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły, które będą ze sobą rywalizować o osiągnięcie ostatecznego celu. Aby jednak ten osiągnąć, czasami niezbędna będzie również współpraca “zwaśnionych” stron.

Zabawa zaczyna się od zebrania wszystkich uczestników w osobliwie ozdobionym pomieszczeniu, gdzie w centralnym jego punkcie stoi wielkie koło The Game w asyście dziwnych, zamaskowanych postaci. Następnie jedna z postaci powita uczestników i wprowadzi w klimat zabawy. Przybysz informuje zebranych, że jest przedstawicielem potężnej i mrocznej sekty, aczkolwiek nie zdradzi im za wiele szczegółów. Informuje grupę, że grozi im wielkie niebezpieczeństwo, a jedyną opcją ratunku dla nich, jest wziąć udział w zaplanowanej przez sektę grze. Jeżeli uda im się rozwiązać zagadkę, zostanie darowane im życie, czeka na nich również cenna nagroda.

Aby ukończyć grę, rozwiązać tajemnicę i zdobyć nagrodę, drużyny muszą wykonywać zadania i rozwiązywać zagadki wyznaczone przez nieodgadnionego guru. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się również z wielką i niezbadaną siłą jaką jest przeznaczenie, ponieważ ich kolejne zadania wskaże nieprzekupne koło fortuny. Do kogo uśmiechnie się szczęście?

Na uczestników czekają takie misje jak m.in.:

Grupa z otrzymanym zadaniem udaje się w teren w towarzystwie zamaskowanego i przerażający opiekuna, który nadzoruje rozwiązywanie poszczególnych zagadek. Jeżeli drużynie uda się wykonać daną misję, animator wręcza uczestnikom cenne wskazówki, które pomogą im rozwiązać zadanie główne i wygrać „The Game”.

Zadanie finałowe to odszyfrowanie specjalnej łamigłówki, która tylko z pozoru przypomina klasyczną planszę do gry w Sudoku. Pełna dziwnych znaków i symboli karta skrywa kod do sejfu strzeżonego przez zamaskowane postacie. To właśnie w tym momencie najbardziej przydatne będą zdobyte wcześniej wskazówki. Ich ilość może zaważyć o ostatecznym powodzeniu misji! Jeżeli drużyna rozwiąże zadanie finałowe, czeka na nich nagroda! Jeżeli nie, marny ich los…

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2022 Agencja Eventowa Argentum Event