The Best Team Ever – teleturniej jakiego jeszcze nie było!


  • Nowoczesna zabawa pełna zwrotów akcji.
  • W jednym czasie może się bawić 200 osób!
  • Pełna automatyzacja rozgrywki.
  • Możliwość personalizacji zabawy.
  • Niecodzienna okazja aby zabłysnąć wiedzą z ulubionej dziedziny przed swoimi współpracownikami.

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team Building

Rodzaj integracji

20-200

Dla ilu osób

4 godziny

Czas trwania

Teleturnieje w Polsce cieszą się niesłabnącą popularnością. Od przeszło trzydziestu lat zarówno publiczne jak i prywatne telewizje serwują nam przeróżne tego typu programy. Kto z nas nie marzył choć raz o tym, aby stać się gwiazdą takiego teleturnieju i wygrać całą pulę nagród? W zaciszu swojego salonu zgadywaliśmy odpowiedzi na pytania, zastanawiając się ile byśmy wygrali, będąc na miejscu uczestnika… Spełnimy wasze marzenia! Nie musicie zgłaszać się do telewizji, by wziąć udział w wyśmienitej zabawie! Zorganizujemy dla Ciebie i twoich pracowników wyjątkowy teleturniej – The Best Team Ever – który jest syntezą wszystkich najlepszych telewizyjnych show!

Jak wygląda rozgrywka w tej grze?

W przygotowanej dla Państwa pracowników zabawie o tytuł Najlepszego Zespołu Wszechczasów może wziąć udział aż 200 osób na raz, podzielonych na 5-osobowe drużyny. Zespoły zmierzą się z ponad setką zagadek, zadań i pytań. Te, w razie potrzeby mogą zostać skrojone indywidualnie pod Państwa firmę! Np. część pytań może dotyczyć historii przedsiębiorstwa, lub być mini konkursem na wiedzę o współpracownikach czy szefostwie! Wszystko ubierzemy w humorystyczny sznyt.

W wersji bazowej gry, zadania i pytania dzielą się na 10 kategorii tematycznych, dzięki czemu w zabawę angażujemy wszystkich uczestników bez wyjątku. Kluczowa w zwycięstwie może być nie tylko wiedza ogólna, ale także ta unikalna, którą być może posiada jeden członek zespołu! Współpraca okaże się kluczem do wygranej!

The Best Team Ever dzieli się na 3 rundy:

Uczestnicy w trakcie gry korzystają z interaktywnych stanowisk wyposażonych w tablety z profesjonalnym interfejsem. Wyświetlają się na nich zagadki, pytania, zadania a także instrukcje czy podpowiedzi. Można na nich sprawdzić postępy w grze oraz aktualną pozycję drużyny.

Niespodzianki w trakcie zabawy!

Całą rozgrywkę ubarwiają specjalne elementy, które mogą sporo namieszać w dotychczasowej rozgrywce. Tajemnicze koperty, szczęśliwe koło czy jokery mogą przechylić szalę zwycięstwa na jedną lub druga stronę, lub w spektakularny sposób zniweczyć cały trud! Z tych asów w rękawie należy bardzo, bardzo umiejętnie korzystać.

Zabawa pełna oparta jest na zasadzie fair-play i pełna jest niespodzianek czy żartów sytuacyjnych. Wszystko to odbywa się w towarzystwie atrakcyjnej warstwy audio-wizualnej, a całości pilnuje charyzmatyczny prowadzący, który wie jak rozbawić i rozgrzać uczestników w trakcie gry!

W ramach zabawy zapewniamy:


Czy The Best Team Ever Cię zainteresowało? Masz może więcej pytań? A może po prostu chciałbyś zrealizować tą grę u siebie w firmie? Nic prostszego – zapraszamy do kontaktu!


 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event