fbpx

Odkryj Tajemniczy Skarb!


  • Zorganizuj scenariuszową grę terenową i odszukaj legendarny Skarb Śródziemia! Pełna emocji, dobra zabawa na świeżym powietrzu gwarantowana!
  • Na poszukiwaczy skarbu czeka wiele angażujących i ciekawych zadań. Czy odgadną zagadki Czarodzieja? Czy wygrają pojedynek z Rycerzem? Sprawdź czy poradzisz sobie ze wszystkimi wyzwaniami!
  • Aby odnieść sukces drużyna śmiałych podróżników będzie musiała ze sobą kooperować i myśleć o powodzeniu całej ekipy. Na najdzielniejszych czekać będzie legendarny skarb!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-200

Dla ilu osób

3 godziny

Czas trwania

Przeżyj niesamowitą przygodę w fantastycznym świecie!

„Tajemnice Skarbu Śródziemia” to terenowa gra scenariuszowa, w której uczestnicy wcielają się w żądnych przygód śmiałków i wyruszają na poszukiwanie zaginionego skarbu. Jest to w dużym uproszczeniu krzyżówka podchodów i gry miejskiej. Różnica jest jednak taka, że uczestnicy przeniosą się w oderwany od rzeczywistości fantastyczny świat.

Zabawę rozpoczniemy od mocnego uderzenia! Do żądnych przygód śmiałków zawita bowiem zziajany czarodziej z misją nie do odrzucenia! Zadaniem uczestników będzie odnalezienie i zdobycie słynnego Skarbu Śródziemia, a droga do tego celu będzie długa, wyboista i pełna przygód!

W trakcie wędrówki ekipa poszukiwaczy będzie spotykać przeróżne postacie, które przedstawiać im będą kolejne zadania do wykonania. Powodzenie każdej misji wymagać będzie współpracy całego zespołu. Za pomyślny wynik każdej z nich drużyna nagradzana będzie odpowiednią ilością złotych dukatów! Po wykonaniu danego zadania uczestnicy otrzymywać będą również dalsze wskazówki, pozwalające im kontynuować podróż.

Na trasie wędrówki na śmiałków czekają takie przygody jak m.in.:

i wiele innych!

Gdy wszystkie drużyny wykonają już swoje zadania i zakończą swoją przygodę na szlaku, przyjdzie czas na Wielki Finał! Ostatnim questem będzie rozwiązanie Tajemnicy Skarbu Śródziemia. Uczestnicy zabawy raz jeszcze napotkają zagadkowego czarodzieja, który poprowadzi finałową aukcję. Wszystko zależeć będzie od strategii, umiejętności licytacji i silnych nerwów!

Gra terenowa w formie przez nas proponowanej to aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Grupa będzie mogła w przyjemny sposób rozładować stres, oderwać się od codziennych prywatnych i zawodowych trosk. Oprócz tego uzyskają wiele wskazówek jak ze sobą sprawnie współpracować i budować pozytywne relacje w zespole. Jeśli chcesz zbudować silny zespół, to ta opcja jest jedną z najlepszych!

Zobacz jedną z naszych realizacji tego scenariusza:

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2021 Agencja Eventowa Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.