Gra integracyjna „Szansa na Milion”


  • Wielu uczestników, wiele grup, jeden cel – MILION $!
  • Weź udział w niezwykłym konkursie pełnego nietypowych i angażujących zadań.
  • Doskonały team-building dla firm z każdej branży.
  • Możliwość personalizacji gry oraz przeprowadzenie jej w języku angielskim.

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Wieczorna/Dzienna

Rodzaj integracji

10-500

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Zarówno Ty jak i Twoi pracownicy macie szanse na udział w niesamowitym konkursie organizowanym przez szefa pewnej firmy technologicznej. Na uczestników czekać będzie szereg nietypowych zadań. Tylko jedna drużyna spośród wielu, ta która wykona poprawnie tych zadań najwięcej, zdobędzie MILION DOLARÓW!

Jak wygląda cała zabawa?

Na początku zabawy uczestnicy zostaną wprowadzeni w reguły gry, a także obejrzą film, dzięki któremu dowiedzą się nieco więcej o organizatorze i sponsorze głównej nagrody. W tej części drużyny dowiedzą się również co ich czeka w drodze po upragnioną sumę „zielonych”.

Po kontakcie z osobami decyzyjnymi każda drużyna zostaje zarejestrowana i otrzymuje box, w którym znajdują się rzeczy osobiste miliardera-organizatora. Są to rzeczy niezwykle dla niego ważne, pełne wskazówek, które mogą się przydać przy rozwiązywaniu zagadek. Znajdziemy na nich zaszyfrowane kody, fragmenty numerów kont czy haseł.

Droga po Milion nie jest jednak prosta. Aby rozwiązać zagadki, członkowie drużyn muszą ze sobą współpracować, wykazać się umiejętnościami logicznego myślenia czy spostrzegawczości. Na każdym kroku uczestnicy mogą spodziewać się niespodzianek! Mogą otrzymać anonimowy telefon, sms ze wskazówkami lub utrudnieniami, a nawet i tajemnicze przesyłki! Czy wszystko przyda się przy wykonywaniu wyzwań?

Wszystko to po to, aby zdobyć dane do zalogowania w panelu banku, dzięki czemu aktywacja karty płatniczej z 1 000 000 $ na koncie stanie się możliwe.

Kto wykaże się największym sprytem i wygra nagrodę? Przekonaj się sam!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event