Saturday Night Fever


  • Uruchom imprezowy wehikuł czasu i zabierz swoich gości w szalone i kolorowe lata 70’te! Niech zapanuje Gorączka Sobotniej Nocy!
  • Kolorowe stroje, ekstrawaganckie fryzury, feria świateł i efektowne dekoracje sprawią, że szalona impreza poniesie każdego! A niezapomniane hity taneczne sprawią, że nikt nie usiedzi w miejscu!
  • Klimat imprezy dodatkowo podkreśli moc atrakcji w postaci konkursów tańca, rewii mody Fashion Show czy pokazu tanecznego Disco Girls.

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Wieczorna

Rodzaj integracji

10-5000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Gorączka sobotniej nocy…

Impreza tematyczna Saturday Night Fever to propozycja dla miłośników dobrej zabawy w klimacie lat 70-tych i tańców do białego rana. Tego wieczoru przeniesiemy się w realia kultowego filmu „Gorączka Sobotniej Nocy”. Królowały wówczas barwne, ekstrawaganckie stroje, fryzury boogie i oczywiście Bee Gees! Na scenie rozbłysną kolorowe światła, a z głośników polecą znane przeboje tamtych czasów. Imprezę poprowadzi sam John Travolta wcielając się w postać filmowego Tonego Manero, a towarzyszyć mu będą przepiękne Disco Girls.

Tego wieczoru z pewnością nikt nie będzie się nudzić. Uczestnikom zapewnimy moc rozrywek i zabawnych konkursów.

Jedną z głównych atrakcji tej nocy będzie występ naszych Disco Girls, które zatańczą układ w klimacie Saturday Night Fever. Chwilę później do wspólnej zabawy i nauki prostych kroków zaproszą wszystkich uczestników wydarzenia. Wspólnymi siłami z pewnością przygotujecie wyjątkowe show, które porwie wszystkich do dalszej zabawy na parkiecie.

Uczestnicy naszej szalonej, kolorowej imprezy będą mieli również niepowtarzalną okazję wystąpić w pokazie mody Disco Fashion Show. Co najważniejsze, Twoi goście sami wcielą się nie tylko w role modeli i modelki, ale również w projektantów. Z udostępnionej im garderoby stworzą wyjątkowe, barwne kreacje. Następnie podczas prezentacji na wybiegu, uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie opowiedzieć o swoim pomyśle na strój. Kto wie, być może tego wieczoru powstaną nowe światowe trendy?

Goście będą też mogli wziąć udział w specjalnej Loterii Disco, w której do wygrania będą kolorowe gadżety i przebrania w klimacie przewodnim. Z kolei miłośników pląsów na parkiecie zaprosimy do sprawdzenia się w konkursie tańca disco! 4 chętne pary zatańczą do nieśmiertelnego utworu „Boogie Wonderland” zespołu Earth, Wind & Fire. Zwycięzców wybierze oczywiście publiczność!

Jednym słowem szykuje się prawdziwa Gorączka Sobotniej Nocy!!!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event