Gra integracyjna pełna przygód!


  • Uczestnicy emocjonującej gry terenowej„Sabotażysta” mają za zadanie zdobyć określoną kwotę gotówki
  • Drużyny wyruszą w teren, gdzie czekać na nich będzie kilkadziesiąt nietypowych, angażujących zadań i misji. Każde ukończone zadanie przybliża do celu!
  • Jeden z uczestników będzie nikczemnym sabotażystą!
  • Uczestnicy rozgrywki będą musieli wykazać się sprytem, czujnością, sprawnością i umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji. Czy wszyscy podołają trudom wyzwania?
  • Gra terenowa to doskonały sposób, by rozpocząć wyjazd integracyjny!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-300

Dla ilu osób

2-3 godziny

Czas trwania

Przeżyj niesamowitą przygodę i znajdź sabotażystę!

„Sabotażysta” to gra terenowa przeznaczona dla grupy zarówno dużych jak i małych. Możecie grać w jednej większej ekipie, lub podzielić się na mniejsze drużyny (zależy to oczywiście od ilości uczestników). Celem drużyny jest zdobycie minimum 50 000 dolarów, ale nie będzie to takie proste! Wśród Was ukryje się sabotażysta! Jego celem jest utrudnianie i przeszkadzanie zespołowi w wykonywaniu zadań.

Na początku rozgrywki każdy z uczestników losuje kopertę, z której wyciągnie kartkę z informacją, czy jest sabotażystą, czy też nie. Sabotażysta otrzyma zestaw podpowiedzi, które ułatwią mu sabotowanie wykonywanych zadań. Gdy grupie uda się uzbierać minimum 50 000 dolarów, dywersant przegrywa. W całej grze można z kolei zdobyć aż 100 000 $! Czy uda się Wam sięgnąć górnej granicy wygranej???

Co się stanie, gdy ekipa nie uzbiera minimum? Oczywiście przegrywa, a triumf odnosi sabotażysta! Czy da się go złapać? Tak! Gra jest skonstruowana tak, by każdy z uczestników mógł się wykazać w wielu wyzwaniach i udowodnić reszcie, że razem z nimi dąży do zdobycia jak największej ilości gotówki.

Przykładowe zadania, jakie czekają na potencjalnych Agentów to:

Wszystkie wyzwania są zaskakujące, nietypowe i często wymagają podjęcia pod presją czasu ciężkich decyzji, które mogą wpłynąć na przebieg całej rozgrywki. Ważne będą umiejętności pracy w grupie, spryt, logiczne myślenie, spostrzegawczość czy zdolności manualne. Nie każdy z Was musi być dobry we wszystkim, dlatego też niezwykle ważna jest kooperacja! Wyrobione nawyki współpracy z powodzeniem uczestnicy mogą wykorzystywać później także na co dzień w trakcie wykonywania obowiązków służbowych.

Dodatkowo każdy uczestnik będzie na świeczniku! Co kilka zadań będzie odbywać się głosowanie, podczas którego do zdobycia będą punkty zaufania. Wszyscy uczestnicy będą mogli tu wskazać, komu ufają najmniej. Delikwent z najmniejszą ilością głosów będzie podejrzany o bycie sabotażystą i zostanie wykluczony z zabawy w kolejnej rundzie!

Gwarantujemy, że nasza propozycja spodoba się wszystkim uczestnikom. Zabawę możemy przeprowadzić w kilku wariantach, dopasowanych do liczby uczestników i oczekiwań każdego Klienta. Dodatkowo w część zadań możemy wpleść motywy związane z codziennym życiem Twojej firmy. W przypadku kilku grup można pokusić się o małe zawody: „kto uzbiera więcej gotówki” czy „kto szybciej znajdzie sabotażystę”!

Jeśli spodobała Ci się ta propozycja, nie zwlekaj – skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zarezerwuj swój termin!

Sprawdź również nasze inne propozycje na team building pracowników!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event