Retro Games – Powrót do przeszłości!


  • Uczestnicy imprezy wieczornej Retro Games będą mogli powrócić do lat młodości, a młodsi z nich poznać szalony klimat lat 80 i 90.
  • Na stanowiskach, w aranżacji z epoki królować będą kultowe konsole m.in. Pegasus czy Commodore, a także klasyka gier jak Mario Bros, Tekken czy Quake. Zagramy we flippery, cymbergaja i zakręcimy wspólnie kołem fortuny.
  • Całość dopełnią tematyczne występy, dekoracje, wyjątkowe oświetlenie oraz muzyka, która nada wydarzeniu odpowiedny klimat!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team Building

Rodzaj integracji

10-600

Dla ilu osób

4-8 godzin

Czas trwania

Wszyscy coraz częściej tęsknimy za rzeczami, które przeminęły. Nostalgicznie lubimy obejrzeć stare filmy czy odkurzyć stare książki. Większość z nas wychowała się w latach 80’tych i 90’tych, a te czasy nierozerwalnie związane są z pierwszymi grami komputerowymi. Salony gier z automatami i Tekkenem, Amiga, Atari, Commodore – łezka w oku kręci się na samo wspomnienie tych pierwotnych konsol!

Dzięki naszej propozycji na imprezę wieczorną: Retro Games, będziecie mieć okazję przenieść się w sentymentalną podróż do minionej epoki gier komputerowych! Jest to świetna zabawa zarówno dla tych, którzy wychowali się na wspomnianych wyżej konsolach, i tych, którzy z takimi grami nie mieli nic wspólnego. Jak wygląda ta podróż w czasie?

Strefa retro gier

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyczną strefę gier „RETRO”. Dekoracje, oświetlenie, muzyka oraz nasi animatorzy wcielający się w role – wszystko to w nawiązywać będzie do stylistyki lat 80 i 90.

W strefie znajdą się m.in.:

Jeżeli zastanawiacie się, jak w strefie gier nawiązać do współczesności i połączyć ją z dawnym stylem, podpowiadamy! Wirtualna rzeczywistość!  Gwarantuje nam niesamowity, klarowny obraz i płynną rozrywkę, a jej możliwości zaskakują z imprezy na imprezę, bo tak szybko rozwija się ta technologia.  Proponujemy Państwu VR nawiązujący do lat 90, co jeszcze bardziej wprowadzi wszystkich w klimat imprezy. Jedną z możliwości jest zorganizowanie wyścigów rajdowych WRC na symulatorach wyposażonych w fotel, kierownicę, pedały, oraz monitor LCD, aby każdy mógł śledzić wynik wyścigu.

Gry młodości to nie tylko wirtualna zabawa.

Żeby nie zatracić się za bardzo w wirtualnej rozrywce, zadbamy też o klasyki gier sprawnościowych. Tor do kapsli to idealne dopełnienie tematu „Retro Games” w nieco innym wydaniu i opcja na świetną wspólną zabawę, dla mniejszych i większych grup uczestników.

Na Twojej imprezie mogą pojawić się także wielkoformatowe maszyny do gier rodem z wakacyjnego salonu rozrywek. Ponadczasowe flippery w dowolnej tematyce, oraz kultowe automaty typu Arcade z pewnością znajdą zagorzałych fanów. Urządzimy turniej na maszynach  Arcade  dla   wszystkich chętnych uczestników – do wygrania oczywiście nerdowskie gadżety z epoki!

Prawie każdy lubi zabawę i odrobinę rywalizacji, dlatego Cymbergaj będzie idealną atrakcją na tę okazję. Stylowy stół, rodem z morskiej kantyny, dwóch zawodników i dysk na powietrznym blacie! Gra jest prosta i nadaje się dla uczestnika w każdym wieku, a gwarantuje dużo pozytywnych emocji podczas rozgrywki i niezwykłą satysfakcję.

Nikomu nie trzeba chyba przedstawiać kolejnego bohatera wieczoru, a mianowicie stołu do piłkarzyków. To co, gramy towarzysko, czy organizujemy profesjonalne rozgrywki drużynowe?

Quiz wiedzy wszelakiej

Jedną z dodatkowych atrakcji jest sprawdzenie wiedzy uczestników! Jakie filmy królowały pod koniec poprzedniego stulecia? Która gra piłkarska skradła serca graczy w 1996? Jaka zabawka biła rekordy popularności? Zabawa w Quiz może zostać przeprowadzona ze sceny i  jest doskonałym przerywnikiem podczas kolacji lub wstępem do części oficjalnej.

Koło fortuny – zostań szczęściarzem!

Uczestnicy spróbują swoich sił również w losowej grze z fantami! Tematyczne koło fortuny największym szczęściarzom przyniesie nagrody, a pechowcom – drobne upominki, nawiązujące oczywiście do przeszłości.

Nagrody:

Atrakcje dodatkowe: występy sceniczne

W tej materii nic nas nie ogranicza. Na imprezie Retro Games możemy zorganizować zapierający dech w piersiach pokaz laserowy, będący spektaklem światła, dźwięku oraz efektów specjalnych. Każdy z tych elementów pokazu dostarcza niezapomnianych wrażeń, a ich połączenie w jedną spójną całość tworzy dynamiczny i niezapomniany efekt. Popularnością cieszą się też pokazy manipulacji multimedialnej z wykorzystaniem wiązek laserowych o silnej mocy. W trakcie pokazu artyści są wstanie zapanować nad wiązkami laserowymi, mnożąc oraz podając je sobie z rąk do rąk aby wspólnie tworzyć wiele widowiskowych wzorów w przestrzeni.

Nie mniej widowiskowa będzie rewia taneczna w klimacie lat 80 i 90. Rozmach przedsięwzięcia, stylizacje i doświadczenie tancerzy sprawi, iż wydarzenie którego będą Państwo świadkami nabierze wyjątkowego charakteru i na długo pozostanie w pamięci.

Możemy dodać też do wydarzenia trochę magii… zapraszając na imprezę profesjonalnego magika. Dawid Copperfield ma w Polsce godnych zastępców, a my lubimy  z nimi współpracować. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event