Polska Eco Express – ekologiczna gra terenowa!


  • Podejmijcie proekologiczne wyzwania!
  • Poszerzcie wiedzę z tego zakresu i przy okazji pomóżcie chronić planetę!
  • Świetna zabawa na świeżym powietrzu łącząca przyjemne z pożytecznym.
  • Możliwość personalizacji całej rozgrywki.

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team Building

Rodzaj integracji

10-300

Dla ilu osób

4-8 godzin

Czas trwania

Nie musimy chyba nikogo przekonywać, że warto jest szerzyć świadomość ludzi i podejmować działania w zakresie ochrony środowiska. Mamy realny wpływ na wygląd otaczającego nas świata. Jeżeli dobrą zabawę i korzyści płynące z integracji pracowników można połączyć z dbałością o ekologię, to powinniśmy to zrobić!

Programem zawierającym w sobie wszystkie te założenia jest gra terenowa Polska Eco Express. Świetne rozwiązanie dla każdej grupy wiekowej. Możemy zrealizować ją w dowolnym mieście i zupełnie niezależnie od pogody. Przyjemne z pożytecznym – to dewiza ekologicznego programu integracyjnego. Tak jak i w życiu, w tej grze będzie się to wszystkim bardzo opłacało. Celem uczestników jest zdobycie jak największej ilości gotówki, którą otrzymują za wykonane zadania.

Struktura rozgrywki Polska Eco Express

Na samym starcie kapitanowie drużyn rejestrują się za pomocą telefonów komórkowych do specjalnego systemu. System prześle do nich najważniejsze informacje, a wraz z biegiem gry poinformuje o nagłych zwrotach akcji, wysyłając zdjęcia lub wiadomości zawierające dalsze wskazówki.

Do głównej wygranej uczestników przybliżają zarówno poprawnie wykonane zadania, jak i czas, w jakim się z nimi uporają. Kolejność, w jakiej pojawiają się na poszczególnych etapach zabawy również przekłada się na ilość zarobionej gotówki. Otrzymuje się ją na punktach kontrolnych od organizatora lub po wykonaniu danego zadania. Jeżeli drużynie uda się stawić im czoła. Zespoły zbierają walutę w postaci hologramów na specjalnych kartach drużyny.

Ekologiczne wyzwania

Jednym z zadań specjalnych gry będzie zebranie jak największej ilości śmieci, znalezionych na wyznaczonym terenie. Każdy kilogram zostanie sowicie opłacony. Odbędzie się też rozgrywka, w której uczestnicy sami zdecydują o ile chcą zagrać i jaką kwotę obstawić na inne drużyny. Zadanie wykonają z zawiązanymi oczami. Gracze będą musieli rozpoznać za pomocą wszystkich zmysłów poza wzrokiem, wybrane ekologiczne produkty. Jeżeli zgadną jaki to produkt, to obstawiona kwota zostanie podwojona. W innym wypadku stracą całą postawioną stawkę.

Kompendium wiedzy

Ile samochodów emituje taką samą ilość Co2 co 30 krów w ciągu doby? Co wiemy o ekologii?
W punktach oznaczonych na mapie będą czekać na uczestników zagadki i pytania z zakresu wiedzy o naszej planecie, odnawialnych źródłach energii, jakości powietrza, wody, środowiska i recyklingu. Wszystko okraszone ciekawostkami i rzetelnymi informacjami, które poszerzają Waszą wiedzę.

Na koniec gry przedstawimy drużynom zagadnienia tematyczne, pokażemy najskuteczniejsze rozwiązania, które wdrażając do swojej codzienności pomogą dbać o to co najważniejsze – czyli Matkę Ziemię. Wyłonimy zwycięzców rozgrywek i wspólnie będziemy świętować wygraną.


Zainteresował Cię ten program team buildingowy

Napisz do nas – z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!


 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event