W jedną noc dookoła świata


  • Podczas imprezy tematycznej „W jedną noc dookoła świata” miejsce eventu zmieni się w ogromny, taneczny samolot, a w rolę jego pasażerów wcielą się uczestnicy zabawy!
  • Nad całością lotu i dobrej zabawy czuwać będzie oczywiście doświadczony pilot oraz jego sprawdzony personel pokładowy. Efektowne dekoracje dodatkowo podkreślą klimat imprezy.
  • Naszych pasażerów zapraszamy do salonów lotniskowych VIP z atrakcjami, a także na międzylądowania z konkursami i zabawami w najdalszych zakątkach globu. To będzie niezapomniana noc!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Wieczorna

Rodzaj integracji

10-5000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Zwiedzaj świat z Argentum Event!

Przedstawiamy Państwu pełną atrakcji imprezę tematycznąW jedną noc dookoła świata”. W ten wyjątkowy wieczór zaprosimy Was na pokład naszego magicznego i roztańczonego samolotu, na którego pokładzie w jedną noc oblecimy cały świat. O bezpieczny i pełen atrakcji lot zadba oczywiście nie kto inny jak doświadczony pilot i nasza najlepsza załoga pokładowa.

W trakcie podróży zaliczymy kilka międzylądowań. Zatrzymamy się w najbardziej znanych i atrakcyjnych zakątkach globu. Podczas każdego lądowania na uczestników czekać będzie moc atrakcji, które pozwolą poczuć klimat danego miejsca. Las Vegas, Barcelona, Monte Carlo czy też Rio de Janeiro to tylko kilka miast, których niesamowity klimat poczujecie tej nocy.

Podczas odwiedzin słonecznej Hiszpanii oczywiście udamy się na spotkanie z piłkarskim światem FC Barcelony. W kąciku piłkarskim dostępne będą stoły do piłkarzyków, a dla chętnych zorganizujemy turniej z nagrodami. Las Vegas, stolica hazardu da Wam możliwość wzbogacenia się. Goście imprezy będą mogli sprawdzić swoje szczęście na wielkim Kole Fortuny. Z kolei w Monte Carlo zaprosimy wszystkich do udziału w wyścigu po ulicach tego miasta i rajdach WRC. Ten wieczór wyłoni najlepszego i najszybszego kierowcę w Twojej firmie.

Na pasażerów czekać będzie także wiele zabaw i konkursów. Oprócz testów sprawnościowych Twoi goście będą musieli wykazać się również kreatywnością oraz wiedzą. Przykładowe aktywności to:

Zastanawiacie się, co musicie zrobić, aby dostać się na pokład naszego samolotu? Oczywiście nie spóźnić się na boarding i pokazać swoją kartę pokładową stewardessie 😉 Wówczas pozostaje zapiąć pasy i czekać na start.

Podczas lotów pierwszą klasą nie zabraknie wyśmienitych posiłków i napojów. Zadbamy również o stworzenie odpowiedniego klimatu, przygotowanie scenerii i dekoracji, tak aby goście poczuli się jak podczas podróży ekskluzywnymi liniami samolotowymi.

Natomiast o oprawę muzyczną imprezy zadba profesjonalny i sprawdzony przez nas DJ, który będzie grał zarówno najnowsze jak i starsze hity z całego świata. Nasi fantastyczni animatorzy w strojach pilotów i stewardess zapewnią niesamowity klimat i zachęcą pasażerów do wspólnej zabawy.

Druga taka szansa na podróż dookoła świata może się nie powtórzyć! Rezerwuj bilety jeszcze dziś!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event