Pizza z pieca – do it yourself!


  • Nowatorski program integracyjny dla wszystkich pracowników Twojej firmy.
  • Własnoręcznie stwórzcie piece do pizzy, w których ją później upieczecie!
  • Zdrowa rywalizacja: kto zdobędzie najwięcej składników i stworzy najlepsza pizzę?
  • Wyśmienita, kilkugodzinna zabawa dla wszystkich!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team Building

Rodzaj integracji

do 160 osób

Dla ilu osób

3-4 godziny

Czas trwania

Zapraszamy Państwa na najbardziej smakowity z wszystkich naszych programów integracyjnych.

Pizza z pieca to program integracyjny, podczas którego uczestnicy, podzieleni na mniejsze grupy podejmą się wyzwania przygotowania pizzy i wypieczenia jej w zbudowanym przez siebie od podstaw, prawdziwym piecu. Gorącą atmosferę podkręci element rywalizacji. Zawodnicy zarobią na składniki, biorąc udział w grupowych konkurencjach. Aby przez żołądek dotrzeć do serca, najpierw będą musieli wytężyć umysł i mięśnie.

Tego dnia wcielą się w role architektów, murarzy, kucharzy, handlowców i sportowców, przy okazji świetnie się bawiąc i szlifując kompetencje miękkie. Team building w tym przypadku to proces scalania zespołu współpracowników poprzez wspólną budowę pieca.  Przydaje się w szczególności wtedy, gdy do zespołu dołączają nowe „Cegiełki”. Połączenie zabawy w luźnej atmosferze z pozornie niezobowiązującymi wyzwaniami,  daje bardzo wymierny efekt podczas realizacji przyszłych projektów w firmie. Integralność zespołu jest nieprzecenionym składnikiem sukcesu realizacji każdego podejmowanego w pracy zadania.

Od zera do pizzermana.

Na początku każda drużyna dokonuje wewnętrznego podziału na specjalistów od budowy, oraz kucharzy. Przypisane funkcje można zmieniać dowolnie w trakcie trwania zabawy. Symultanicznie, na dwóch stanowiskach odbywa się budowa pieców oraz wyrabianie ciasta.

Stanowisko murarskie jest wyposażone w instrukcję i sprzęt potrzebny do wykonania od zupełnych podstaw ceglanego, opalanego drewnem  pieca do pizzy. Drużynom uda się to wykonać tylko dzięki sprawnej komunikacji, precyzyjności działań i dobrej organizacji pracy.  Kucharze  zajmą się w tym czasie dobieraniem odpowiednich proporcji, mieszaniem i wyrabianiem ciasta na pizzę.  Na każdym etapie zabawy uczestnicy mogą liczyć na wskazówki i aktywną pomoc naszych animatorów.

Walka o składniki.

Ciasto  potrzebuje czasu aby wyrosnąć, a piecie rozpalić się do czerwoności, więc na chwilę opuszczamy stanowiska. Dopiero teraz zacznie się prawdziwa rywalizacja! Baza na pizzę jest już gotowa, ale kolejne produkty trzeba zdobyć biorąc udział w grupowych konkurencjach, a w nich między innymi:

Zespoły biorąc udział w wyzwaniach zarobią wirtualną walutę. Dzięki niej, na ryneczku zaopatrzą się w resztę produktów potrzebnych do zrobienia pizzy! Zwycięzcy zgarniają najwięcej składników. Zachęcamy do negocjacji i handlu wymiennego pomiędzy grupami.

Gotowe pizze wrzucamy do pieca i… VOILA! Zostało nam już tylko wspólnie delektować się smakiem zwycięstwa. SMACZNEJ ZABAWY!


Aby porozmawiać o tym scenariuszu integracyjnym

zapraszamy do kontaktu z naszymi event managerami!


 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event