Przenieś się do świata Pin Up!


  • Zorganizuj niezapomnianą imprezę wieczorną w stylu Pin Up!
  • Przenieś się w czasie do lat 50’tych XX wieku!
  • Masa kolorów, sukienki w grochy, promenada gwiazd z epoki – wszystko na wyciągnięcie ręki!
  • Zabawa do białego rana przy muzyce z tamtego okresu!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Impreza wieczorna

Rodzaj integracji

10-2000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Jednymi z najpopularniejszych imprez wieczornych to te, podczas których możemy przenieść się w czasie. Czy to czasy PRL-u, czy złota era Wielkiego Gatsby’ego – lubimy się przebierać i bawić w klimacie, który podziwiamy w starych filmach oraz na zdjęciach. Kolejną naszą propozycją na tematyczną zabawę wieczorną jest impreza w stylu Pin Up!

W trakcie tej imprezy przeniesiemy się prawie 70 lat wstecz – do ciekawych i pastelowych lat 50’tych XX wieku! Uczestników zaprosimy do przebrania się w ciuchy z tamtej epoki, co szczególnie może spodobać się wszystkim Paniom. Z pewnością każda z uczestniczek odnajdzie się w sukienkach w grochy, kwiaty lub koszulach w kratę z jeansami.

Dekoracje i scenografia

Aby oddać klimat tamtych czasów odpowiednio przygotujemy dla Was salę. Dominować będą różne odcienie czerwieni, czerni oraz bieli. Ściany przyozdobimy plakatami z tamtych czasów (niezapomniane reklamy Coca Coli!), przestrzeń wypełnią gramofony i płyty winylowe. W rogu stanie szafa grająca, gdzie uczestnicy będą mogli zamówić własny utwór. Wszystkich przybywających na imprezę przywita czerwony kabriolet, gdzie będzie można oczywiście zrobić sobie pamiątkową i stylową fotografię.

Oprawa oraz atrakcje na Pin Up Party!

Cały wieczór poprowadzi dla Was profesjonalny konferansjer, a o oprawę muzyczną zadba zespół coverowy, specjalizujący się w hitach lat 50’tych lub DJ. Na parkiecie królować będzie swing, rock and roll oraz jazz! Usłyszycie największe przeboje Elvisa Presleya, Brendy Lee czy Buddyego Holly!

Nie zabraknie również przeróżnych atrakcji charakterystycznych dla tego okresu. Czekać na Was będą:

Goście eventu będą mogli spotkać również wielkie sławy! Na parkiecie przemykać się będzie Elvis Presley czy sama Marylin Monroe! Pojawią się również hostessy w pięknych, stylizowanych makijażach i fryzurach oraz panowie w strojach amerykańskich żołnierzy!

Na życzenie specjalne organizatora na występ możemy zaprosić samego Elvisa Presleya, który tego wieczoru da niepowtarzalne show dla uczestników Waszego Pin Up Party! Nikt tego wieczoru nie będzie siedzieć przy stole, gwarantujemy 😉

A jeśli nie koncert, to co? Na to też jesteśmy przygotowani! Na główną atrakcję wieczoru możemy zaproponować także pokaz burleski lub pełen gracji i seksapilu taniec w ogromnym kieliszku. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Nie obędzie się również bez dedykowanej ścianki, na której uczestnicy będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Stanowisko to będzie wyposażone w dodatkowe gadżety, peruki i stroje, dzięki którym każdy będzie mógł się zmienić w jakąkolwiek postać z lat 50’tych.

Gry i zabawy

Jeśli mowa o evencie firmowym, to nie może zabraknąć również gier i zabaw. Nasi animatorzy zadbają o to, by nikt się nie nudził nawet przez chwilę. Oto jakie zabawy możemy dla Was przygotować:


Masz swoje pomysły? Daj znam znać, a nasi event managerowie zajmą się resztą! Zapytaj o możliwość zorganizowania Pin Up Party dla Twojej firmy jeszcze dziś!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2023 Agencja Eventowa Argentum Event