OLIMPIADA FIRMOWA


  • Olimpiada Firmowa to pełne dobrej zabawy, sportowe zajęcia integracyjne. Jest to klasyczny team building, który świetnie integruje zespół i uczy współpracy pod okiem naszych animatorów
  • Uczestnicy podzieleni na drużyny rywalizują ze sobą w nietypowych konkurencjach sportowych. Wszystkie zespoły rywalizują jednocześnie, nikt się nie nudzi
  • Konkurencje dobrane są tak, aby niezależnie od sprawności fizycznej każdy się dobrze bawił. Na zakończenie wyłaniamy i nagradzamy zwycięskie drużyny

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-1000

Dla ilu osób

3 godziny

Czas trwania

Zapraszamy Państwa na Wielką Olimpiadę Firmową!

Już w starożytności igrzyska olimpijskie były niezwykle ważnym wydarzeniem. Uważano je za najszlachetniejszą formę rywalizacji. Jak wielką wagę dla tamtejszej kultury były te zawody sportowe może świadczyć fakt, że na czas ich trwania przerywano wojny! Wszystko to, aby wszyscy, którzy chcą mogli wziąć w nich udział, a widzowie mogli bez uszczerbku na zdrowiu dotrzeć do Olimpii, gdzie igrzyska były rozgrywane.

W XXI wieku niewiele się zmieniło. Nadal jesteśmy zafascynowani sportem, a na Olimpiady zimowe i letnie czekamy z utęsknieniem. Wszyscy również zastanawiamy się, czy dalibyśmy sobie radę w takich zawodach. Teraz dzięki naszemu scenariuszowi sprawdzenie swoich umiejętności będzie możliwe!

Zawody sportowe, szczególnie w formie przez nas proponowanej to przede wszystkim ogromna frajda. Każda rywalizacja, czy to na boisku lub bieżni, czy też jeden na jeden, wzbudza w nas całą gamę emocji i wyzwala adrenalinę. Współpraca na zawodach sportowych powoduje, że zaczynamy inaczej patrzeć na swoich kolegów i koleżanki z biura. Wspólny cel, jakim w tym przypadku jest pokonanie innych drużyn, by zostać Firmowymi Mistrzami Olimpijskimi sprawia, że zaczynamy doceniać swoje talenty i umiejętności. Od razu lepiej się rozumiemy, a wszelkie komunikacyjne problemy z biurowych czterech ścian odchodzą w siną dal.

Organizując Olimpiadę Firmową czynisz pierwszy krok ku poprawie efektywności swoich pracowników. Jest to inwestycja, która buduje zespół i zwróci Ci się z nawiązką!

Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu Olimpiady Firmowej pozwoliło nam na wypracowanie scenariusza, który sprawdzi się w każdej, wybranej przez Ciebie konfiguracji. Na początek podzielimy Twoją grupę na drużyny, które będą rywalizować między sobą w zabawnych i nietypowych konkurencjach. Na tym etapie teamy wybiorą również swoje barwy oraz ustalą okrzyk bojowy.

Igrzyska rozpoczną się uroczystą ceremonią otwarcia, podczas której zostaną przedstawione zasady zabawy. Na start nasi animatorzy podzielą Twoją grupę na drużyny, które będą rywalizować w wielu zabawnych, kreatywnych i całkowicie nieoczywistych konkurencjach. Na tym etapie teamy wybiorą również swoje barwy oraz ustalą okrzyk zagrzewający ich do boju.

Całą imprezę poprowadzi konferansjer, który będzie zagrzewał drużyny do boju, a nad przebiegiem zawodów czuwać będzie zespół animatorów. Wszystkie konkurencje będą odbywać się jednocześnie! Żadna z drużyn nie będzie narażona na nudę i długie oczekiwanie na swoją kolej.

Uczestnicy wezmą udział w takich konkurencjach jak Mega Piłkarzyki, Narty Wieloosobowe, Foot Dart, Bubble Football, Mega Sumo, Przeciąganie Liny, Wyścigi w Alkogoglach, Hokej Czarownic, Mega Jenga, Twister, Ruroskoczki, Łucznictwo, Strzelnica, Angry Birds i wiele innych. Konkurencje skonstruowane są tak, aby również osoby mniej sprawne świetnie się bawiły i mogły rywalizować w Olimpiadzie Firmowej. Podczas zawodów każdy będzie mógł wykazać się w różnych dziedzinach i wnieść pozytywny wkład w wyniki zespołu. Główne założenie to przede wszystkim dobra zabawa!

Na zakończenie rywalizacji nasi animatorzy podliczą punkty zdobyte przez zespoły w trakcie zabawy. Najlepsze drużyny zaprosimy do wielkiego finału, w którym walczyć będą o puchary, medale i wieczną sławę! A gdy już zawody zostaną rozstrzygnięte, w górę wystrzelą szampany, a z głośników poleci nieśmiertelne „We are the champions„…

Dla osób szukających wytchnienia również mamy odpowiednią propozycję. W specjalnie przygotowanej Strefie Chillout będzie można się zrelaksować i złapać oddech. Do dyspozycji gości będą leżaki, koce i sprzęty rekreacyjne, a w tle grać będzie muzyka.

Z jakiej okazji organizować olimpiadę firmową?

Również i na to pytanie nie mamy jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od okoliczności, celu eventu, a także uczestników. Olimpiadę firmową z najczęściej organizujemy na:

To tylko krótki wycinek tego, co możemy Ci zaproponować. Jeśli jesteś zainteresowany organizacją tego typu eventu team buildingowego, zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z pewnością odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i przygotują ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb oraz wizji.

Zaś po zakończeniu zmagań na arenie sportowej polecamy zorganizowanie wieczornej imprezy tematycznej! Mamy dla Ciebie wiele propozycji!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event