OLIMPIADA FIRMOWA


  • Olimpiada Firmowa to pełne dobrej zabawy, sportowe zajęcia integracyjne. Jest to klasyczny team building, który świetnie integruje zespół i uczy współpracy pod okiem naszych animatorów
  • Uczestnicy podzieleni na drużyny rywalizują ze sobą w nietypowych konkurencjach sportowych. Wszystkie zespoły rywalizują jednocześnie, nikt się nie nudzi
  • Konkurencje dobrane są tak, aby niezależnie od sprawności fizycznej każdy się dobrze bawił. Na zakończenie wyłaniamy i nagradzamy zwycięskie drużyny

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-1000

Dla ilu osób

3 godziny

Czas trwania

Zapraszamy Państwa na Wielką Olimpiadę Firmową!

Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu Olimpiady Firmowej pozwoliło nam na wypracowanie scenariusza, który sprawdzi się w każdej, wybranej przez Ciebie konfiguracji. Na początek podzielimy Twoją grupę na drużyny, które będą rywalizować między sobą w zabawnych i nietypowych konkurencjach. Na tym etapie teamy wybiorą również swoje barwy oraz ustalą okrzyk bojowy.

Igrzyska rozpoczną się uroczystą ceremonią otwarcia, podczas której zostaną przedstawione zasady zabawy. Całą imprezę poprowadzi konferansjer, który będzie zagrzewał drużyny do boju, a nad przebiegiem zawodów czuwać będzie zespół animatorów. Wszystkie konkurencje będą odbywać się jednocześnie! Żadna z drużyn nie będzie narażona na nudę i długie oczekiwanie na swoją kolej.

Uczestnicy wezmą udział w takich konkurencjach jak Mega Piłkarzyki, Narty Wieloosobowe, Foot Dart, Bubble Football, Mega Sumo, Przeciąganie Liny, Wyścigi w Alkogoglach, Hokej Czarownic, Mega Jenga, Twister, Ruroskoczki, Łucznictwo, Strzelnica, Angry Birds i wiele innych. Konkurencje skonstruowane są tak, aby również osoby mniej sprawne świetnie się bawiły i mogły rywalizować w Olimpiadzie Firmowej. Podczas zawodów każdy będzie mógł wykazać się w różnych dziedzinach i wnieść pozytywny wkład w wyniki zespołu. Główne założenie to przede wszystkim dobra zabawa!

Na zakończenie rywalizacji nasi animatorzy podliczą punkty zdobyte przez zespoły w trakcie zabawy. Najlepsze drużyny zaprosimy do wielkiego finału, w którym walczyć będą o puchary, medale i wieczną sławę! A gdy już zawody zostaną rozstrzygnięte, w górę wystrzelą szampany, a z głośników poleci nieśmiertelne „We are the champions„…

Dla osób szukających wytchnienia również mamy odpowiednią propozycję. W specjalnie przygotowanej Strefie Chillout będzie można się zrelaksować i złapać oddech. Do dyspozycji gości będą leżaki, koce i sprzęty rekreacyjne, a w tle grać będzie muzyka.

To tylko krótki wycinek tego, co możemy Ci zaproponować. Jeśli jesteś zainteresowany organizacją tego typu eventu team buildingowego, zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z pewnością odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i przygotują ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb oraz wizji.

Zaś po zakończeniu zmagań na arenie sportowej polecamy zorganizowanie wieczornej imprezy tematycznej! Mamy dla Ciebie wiele propozycji!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2022 Agencja Eventowa Argentum Event