Odpicuj Brykę – Team Building dla każdego!


  • Odpicuj Brykę to zabawa integracyjna polegająca na tuningowaniu prawdziwych samochodów. Uczestnicy otrzymują auta i materiały, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!
  • Tchnij nowe życie w stare auto i zmierz się w wyścigu o najbardziej odjechany pojazd! Liczyć będzie się fantazja projektu jak również osiągi na trasie szalonego wyścigu!
  • Dodatkowe konkursy pozwolą nam zdobycie specjalnych gadżetów, które nadadzą tuningowanemu samochodowi unikalny charakter.

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-1000

Dla ilu osób

3 godziny

Czas trwania

Stwórz własne, niesamowite auto!

Zawsze marzyłeś, aby spróbować tuningu samochodowego, ale nigdy nie było okazji? Wreszcie będziesz mieć sposobność, by dać się ponieść wyobraźni! Dzięki naszej zabawie integracyjnej “Odpicuj Brykę” Ty i goście Twojego eventu firmowego stuningujecie auto jak tylko chcecie, bez żadnych ograniczeń!

Oddamy do Waszej dyspozycji legendarne bolidy znane z rajdów po naszych drogach takie jak Fiat 126P, Fiat Seicento, Daewoo Tico, Nissan Micra, Opel Corsa i inne niesamowite samochody minionej epoki. W trakcie zabawy grupa zostanie podzielona na zespoły, które będą ze sobą rywalizować w kilku kategoriach. Każda z ekip będzie mieć do dyspozycji własny samochód oraz gamę materiałów do wykorzystania. Będą to elementy karoserii, lotki, boczki, spojlery, wydechy, szablony do malowania, farby, spraye, naklejki, folie carbon oraz do przyciemniania szyb, neony, kartony, styropian i inne.

W trakcie zabawy w specjalnym sklepie dostępne będą dodatkowe gadżety, które mogą uczynić tuningowane auto jeszcze bardziej wyjątkowym. W markecie obowiązywać będzie unikatowa waluta, a pieniądze do zdobycia będą podczas dodatkowych konkursów, jakie przeprowadzimy w trakcie trwania imprezy. Będą to np. :

Konkurencje finałowe

Na koniec zabawy przeprowadzimy rundę finałową, w trakcie której uczestnicy zmierzą się w trzech konkurencjach. Pierwsza z nich to prezentacja bolidu. Każda z drużyn będzie miała za zadanie opowiedzieć o swoim wozie i zaprezentować go w możliwie najlepszy sposób. Zwycięzcę wybierze jury lub publiczność przy pomocy oklasków.

Następnie sprawdzimy wytrzymałość pojazdu. Każda z drużyn będzie musiała wsiąść do własnego bolidu w jak największą ilość osób! Wygra ta ekipa, która pomieści ich najwięcej. Będzie można wspomagać się członkami innych ekip!

Na sam koniec zostawiamy to co najlepsze, czyli wyścigi zbudowanych przez uczestników pojazdów! Zadaniem będzie pokonanie wymyślnego slalomu w jak najkrótszym czasie. Jedna osoba z grupy zasiądzie za kółkiem, a pozostałe będą siłą napędową stuningowanego wozu! Aby wygrać, trzeba będzie ze sobą perfekcyjnie współpracować. Na zwycięzców czekać będą nagrody oraz oczywiście szampan! Tak wygląda team building pełną gębą!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event