Kręcimy LipDuba!


  • Już dziś możecie nakręcić swój własny LipDub, czyli szalony teledysk na bazie znanej piosenki. LipDub to prosta forma filmowa, która zaangażuje dużą grupę uczestników do świetnej zabawy!
  • Wspólna praca nad stworzeniem teledysku od podstaw pozwala uczestnikom na zdobycie nowych umiejętności. Przede wszystkim jednak uczy współpracy i zacieśnia więzi międzyludzkie.
  • Integracja daje możliwość podglądnięcia technik pracy zawodowych filmowców i otrzymania od nich cennych wskazówek.  Finał w postaci projekcji teledysku rozbawi do łez każdego!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-500

Dla ilu osób

3 godziny + Projekcja

Czas trwania

Zostań gwiazdą teledysku!

Mamy dla Ciebie twórczą i wesołą propozycję na integrację firmową! Wspólnie z Twoimi pracownikami nagraj własny, niepowtarzalny teledysk w formie LipDuba! Jest to rodzaj wideoklipu, w którym uczestnicy świetnie się bawią i udają, że śpiewają piosenkę. Całość kręcona jest w formie jednego ujęcia! Historia ukazana w teledysku jest dowolna i nie musi być związana z oryginalną historią utworu. Wszystko zależy od wyobraźni uczestników. Nie ma reguł, nie ma zasad – liczy się tylko dobra zabawa integrująca!

Uczestnicy od początku do końca wspólnie przygotują scenariusz, scenografię i przebrania. Do dyspozycji ekipy filmowej będzie dostępna pełna garderoba, stoisko z gadżetami, a może nawet i stanowisko do makijażu! Każdy będzie mógł zmienić się nie do poznania i poczuć się przed kamerami jak gwiazda! Już same przygotowania z pewnością przyniosą dużo śmiechu i zabawy. Gdy wszystko będzie gotowe, pozostanie już tylko realizacja zdjęć oraz montaż filmu.

Teledysk, który powstanie będzie efektem współpracy wszystkich uczestników. Kto wie, może stanie się nieoficjalną wizytówką firmy? Z pewnością dobra zabawa towarzysząca wspólnemu tworzeniu tego dzieła przyczyni się do zacieśnienia więzi między pracownikami i poprawi ich identyfikację z Twoją firmą. Uroczysta premiera wideoklipu odbędzie się w trakcie wieczornej imprezy. 

Całość będzie nadzorowana przez zawodowych filmowców, którzy na co dzień pracują w telewizji, realizują filmy oraz reklamy. Będą służyć pomocą i radą przez cały czas trwania zabawy integracyjnej. Podczas realizacji eventu pracujemy tylko na profesjonalnych przetwornikowych kamerach Sony EX 3, Sony EX 1, a także kamerach filmowych Canon C 300, Canon C 100 oraz Sony Fs 700.

Gotowi podjąć wyzwania? Gotowi wygrać nominację do kolejnego MTV Video Music Awards w kategorii najlepszy teledysk? 😉

Jesteś  już tylko o krok od zorganizowania najlepszego eventu w historii Twojej firmy! Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i przekonaj się o tym sam!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event