Najlepsze teleturnieje tylko z nami!


  • Zorganizuj razem z nami firmowy Mega Teleturniej, podczas którego Twoi goście będą mogli poczuć się jak w telewizji i wziąć udział w swoim ulubionym programie!
  • Jaka to melodia” czy „Familiada” to nasze propozycje na Twój wieczór pełen atrakcji i niespodzianek. Będzie się działo!
  • Mega Teleturniej to wspaniała drużynowa zabawa, dzięki której poprawi się komunikacja wśród Twoich pracowników, a wieczorna impreza nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Wieczorna

Rodzaj integracji

10-200

Dla ilu osób

1-2 godziny

Czas trwania

Weź udział w swoim ulubionym teleturnieju!

Ile razy oglądając telewizyjne teleturnieje podskakiwaliście na kanapie krzycząc: „ja wiem, ja znam odpowiedź”? A może komentowaliście z dezaprobatą: „jak można nie znać odpowiedzi na tak oczywiste pytanie”, dodając sarkastycznie: „wiedza z podstawówki”? Pora sprawdzić jak to jest, gdy nie siedzi się wygodnie w fotelu, tylko staje pod ostrzałem pytań prowadzącego. Czas na Mega Teleturniej!

Nasz program integracyjny na imprezę firmową Mega Teleturniej to okazja, by przetestować swoją wiedzę, a przy tym świetnie się bawić. Uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić się w imprezowych konkurencjach stylizowanych na znane polskie teleturnieje takie jak: „Familiada” czy „Jaka to melodia”. Wszystko to będzie miało miejsce w trakcie imprezy wieczornej, ale nie ma przeszkód, by zorganizować zabawę również w formie dziennej integracji jako remedium na złą pogodę.

W tej zabawie nie będziecie jednak działać na własną rękę, lecz jako drużyny. Waszym zadaniem poza poprawnym odpowiadaniem na pytanie, będzie współpraca w ramach team buildingu. Razem podejmiecie decyzję, kogo wystawić w danej konkurencji i razem pomożecie swoim kolegom i koleżankom. Nie od dziś wiadomo, że nic nie mobilizuje lepiej niż gorący doping całej drużyny. Tylko działając zespołowo możecie odnieść sukces i zostać zwycięzcą jedynego w swoim rodzaju Mega Teleturnieju. Wygra ten zespół, który zdobędzie największą ilość punktów w każdej konkurencji.

Kto wie, może wyłonicie firmowego mistrza teleturniejów, który później wygra dla Was pierwszy Milion? 😉

Jeśli przypadła Ci do gustu ta propozycja, zapraszamy do kontaktu!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event