Maszyna Goldberga


  • Jest to kreatywna zabawa integracyjna angażująca cały zespół do dobrej, wspólnej zabawy. Uczestnicy muszą wykazać się inicjatywą, pomysłowością, cierpliwością i opanowaniem.
  • Grupa podzielona na zespoły musi ze sobą współpracować, by osiągnąć końcowy sukces i sprawić, aby Maszyna Goldberga zadziałała bez zarzutu.
  • Zabawa buduje poczucie jedności, uczy efektywnej współpracy i zapewnia sporo pozytywnej energii, którą Twoi pracownicy zabierają później do biura

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-1000

Dla ilu osób

3 godziny

Czas trwania

Wyjątkowy program integracyjny – Maszyna Goldberga

Maszyna Goldberga” to wyjątkowo wciągający i efektowny scenariusz team buildingu!  Zadaniem uczestników będzie wykorzystanie pokładów kreatywności oraz współpracy zespołowej i zbudowanie jednego, wielkiego mechanizmu. Konstruowanie Maszyny Goldberga to zabawa zbliżona do układania domino, z tą różnicą, że w naszej zabawie popularne klocki zastąpią różnego rodzaju mechanizmy, które wprawiać w ruch będą kolejne elementy układu. Maszyna uruchomiona na starcie, poprzez kolejne etapy będzie samoistnie się napędzać, doprowadzając do efektownego finału.

Uczestnicy podzieleni będą na zespoły, a każdy z nich pracować będzie nad jednym modułem całościowej konstrukcji. Niezbędna będzie jednak nie tylko współpraca we własnym teamie, ale także komunikacja z sąsiadującymi zespołami. Aby zbudować Maszynę Goldberga zespoły będą musiały odpowiednio połączyć kolejne elementy konstrukcji. Zupełnie jak w firmie – aby wszystko działało sprawnie, projekt zakończył się sukcesem czy nowy produkt wszedł z impetem na rynek, wszyscy muszą ze sobą zgodnie współpracować.

Każdy zespół otrzyma niezbędne materiały konstruktorskie wraz z najpotrzebniejszymi narzędziami, które można będzie wykorzystać w wieloraki sposób. W zabawie zastosujemy różnego rodzaju stelaże, dźwignie, przekładnie, wahadła, spirale, klocki, gadżety, kulki, rurki, deski, taśmy i inne materiały konstrukcyjne. Co z nich powstanie to już zależy wyłącznie od inwencji twórczej i wyobraźni uczestników. Nasi animatorzy będą cały czas do Waszej dyspozycji. W razie jakichkolwiek problemów, chętnie udzielą podpowiedzi i pomocy. Oprócz tego wszystkie zespoły będą mieć do dyspozycji specjalne poradniki.


Zorganizuj wyjątkowy team building dla swoich pracowników!

Do dzieła!


Gdy prace montażowe dobiegną końca przyjdzie czas na największe emocje. Moment kulminacyjny całej zabawy, na który wszyscy czekać będą z zapartym tchem – WIELKI FINAŁ! Uroczyste uruchomienie Maszyny Goldberga to moment, w którym przekonamy się, czy uczestnikom zabawy udało się stworzyć sprawnie działającą, napędzając się wzajemnie konstrukcję.

Jeżeli sztuka ta się uda, to czeka Was efektowne zakończenie! Jakie? Tego dowiedzą się tylko wybrani, którym uda się stworzyć sprawnie działającą Maszynę Goldberga!

Zapraszamy również do obejrzenia jednej z naszych realizacji tej świetnej zabawy integracyjnej:

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event