fbpx

Majster Szef – Oddaj Fartucha!


  • Zapraszamy na pyszne Warsztaty kulinarne dla wszystkich uczestników eventu firmowego. Kto z Twojej firmy okaże się najlepszych kucharzem i zasłuży na tytuł Majster Szefa?
  • Podzieleni na drużyny uczestnicy rywalizować będą ze sobą w trzech konkurencjach, a każda z nich to osobne danie. Liczy się kreatywność, jakość potrwa oraz współpraca na każdym polu.
  • Całość zajęć nadzorować i wspierać będzie profesjonalny Szef Kuchni wraz z pomocnikami. Wielkim finałem warsztatów będzie oczywiście degustacja przygotowanych potraw!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-150

Dla ilu osób

3 godziny

Czas trwania

Przez żołądek do serca!

Zapraszamy do zorganizowania firmowych warsztatów kulinarnych! Jest to aktywność team buildingowa zupełnie inna niż wszystkie. W trakcie zabawy wcielicie się w rolę prawdziwych kucharzy, a stawką będzie niezwykle prestiżowy tytuł Majster Szefa!

Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na drużyny, które będą pracować pod opieką profesjonalistów. Zawodowi kucharze będą udzielać zawodnikom rad, instruować ich, a być może pokuszą się nawet o drobną pomoc manualną. Każda ekipa będzie mieć przygotowane i w pełni wyposażone stanowisko do gotowania. Nad wszystkim czuwać będzie nasz Szef Kuchni, który swoim czujnym okiem przypilnuje czy wszystko odbywa się zgodnie z zasadami.

Uczestnicy spędzą w kuchni sporo czasu, gdyż do wykonania będą mieć w sumie aż trzy zadania! Mimo, że event polega na rywalizacji, nic nie stoi na przeszkodzie, by załogi ze sobą współpracowały. W życiu codzienny przecież również chodzimy do sąsiada “po sól”, prawda?

Na koniec oczywiście nagrodzimy najlepszych kucharzy nagrodami. Potrawy będzie oceniać JURY. W jego skład wejdzie nasz Szef Kuchni oraz dwie osoby z Waszej firmy. Wszystkie kryteria jakimi będą się kierować pozostaną tajemnicą. Możemy być jednak pewni, że będą oceniać nie tylko smak i prezentację wizualną potrawy, ale także to w jaki sposób grupa ze sobą współpracowała.

Bez względu na to, kto wygra, cel integracji kulinarnych jest jeden: dobra zabawa, rozładowanie stresu oraz zdobycie nowych doświadczeń. Niech symboliczny “fartuch” Majster Szefa będzie nagrodą całej firmy.

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2021 Agencja Eventowa Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.