Majster Szef – Oddaj Fartucha!


  • Zapraszamy na pyszne Warsztaty kulinarne dla wszystkich uczestników eventu firmowego. Kto z Twojej firmy okaże się najlepszych kucharzem i zasłuży na tytuł Majster Szefa?
  • Podzieleni na drużyny uczestnicy rywalizować będą ze sobą w trzech konkurencjach, a każda z nich to osobne danie. Liczy się kreatywność, jakość potrwa oraz współpraca na każdym polu.
  • Całość zajęć nadzorować i wspierać będzie profesjonalny Szef Kuchni wraz z pomocnikami. Wielkim finałem warsztatów będzie oczywiście degustacja przygotowanych potraw!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-150

Dla ilu osób

3 godziny

Czas trwania

Przez żołądek do serca!

Zapraszamy do zorganizowania firmowych warsztatów kulinarnych! Jest to aktywność team buildingowa zupełnie inna niż wszystkie. W trakcie zabawy wcielicie się w rolę prawdziwych kucharzy, a stawką będzie niezwykle prestiżowy tytuł Majster Szefa!

Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na drużyny, które będą pracować pod opieką profesjonalistów. Zawodowi kucharze będą udzielać zawodnikom rad, instruować ich, a być może pokuszą się nawet o drobną pomoc manualną. Każda ekipa będzie mieć przygotowane i w pełni wyposażone stanowisko do gotowania. Nad wszystkim czuwać będzie nasz Szef Kuchni, który swoim czujnym okiem przypilnuje czy wszystko odbywa się zgodnie z zasadami.

Zostań szefem kuchni z Marleną Cichocką!

Nasza agencja od bardzo dawna współpracuje z najlepszymi szefami kuchni w Polsce, a jednym z nich jest Marlena Cichocka! Marlena jest trenerką kulinarną, a także finalistką 8 edycji programu MasterChef. Prowadzi swoją stronę internetową oraz kanał na YouTube, o tematyce oczywiście kulinarnej, gdzie możemy poznać inspirujące, autorskie przepisy na wyśmienite potrawy.

Podczas kulinarnej integracji z Marleną uczestnicy zostaną podzieleni na trzy, kilkuosobowe grupy. Każda z nich będzie mieć swoje osobne stanowisko, w pełni wyposażone i przygotowane do gotowania. Konkursy, w jakich uczestnicy mogą wziąć udział to m.in.:

Podczas trwania zabawy uczestnicy mogą zadawać Marlenie pytania, zarówno te związane z kulinariami, jak i jej przygodą w programie telewizyjnym. Warsztaty mają charakter team buildingowy z elementami zdrowej rywalizacji. Każda konkurencja to konkretna ilość punktów do zdobycia – wygrywa drużyna, która uzbiera ich najwięcej!

Nauczcie się gotować z Klaudią Budny!

Kolejnym z bardzo utalentowanych szefów kuchni, z jakimi współpracujemy jest Klaudia Budny! Klaudia to trenerka kulinarna, a także finalistka 4 edycji popularnego programu MasterChef.  W trakcie swojej bogatej kariery doradzała takim firmom jak: sieć hoteli Merkury, Auchan, Amica, Ikea, Kotanyi i niezliczonej liczbie restauracji oraz studiów kulinarnych. Klaudia swoją pasją do gotowania zaraża innych, a jej warsztaty kulinarne są pełne fascynującej wiedzy. Dzięki swojemu ogromnemu talentowi przygodę w programie MasterChef zakończyła dopiero w Finale!  Teraz także Ty i Twoi pracownicy będziecie mieć okazję na poznanie kuchennych tajemnic razem z nią!

Uczestnicy spędzą w kuchni sporo czasu, gdyż do wykonania będą mieć w sumie aż trzy zadania! Mimo że event polega na rywalizacji, nic nie stoi na przeszkodzie, by załogi ze sobą współpracowały. W życiu codziennym przecież również chodzimy do sąsiada “po sól”, prawda?

Na koniec oczywiście nagrodzimy najlepszych kucharzy nagrodami. Potrawy będzie oceniać JURY. W jego skład wejdzie nasz Szef Kuchni oraz dwie osoby z Waszej firmy. Wszystkie kryteria, jakimi będą się kierować pozostaną tajemnicą. Możemy być jednak pewni, że będą oceniać nie tylko smak i prezentację wizualną potrawy, ale także to, w jaki sposób grupa ze sobą współpracowała.

Bez względu na to, kto wygra, cel integracji kulinarnych jest jeden: dobra zabawa, rozładowanie stresu oraz zdobycie nowych doświadczeń. Niech symboliczny “fartuch” Majster Szefa będzie nagrodą całej firmy.

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event