Impreza tematyczna w świecie Hollywood


  • Jeżeli marzyłeś kiedyś o karierze gwiazdy filmowej, to już dziś możesz postawić pierwszy krok w tym kierunku! Zapraszamy na integrację „Magia Hollywood”!
  • Pod okiem naszych profesjonalnych filmowców uczestnicy integracji przygotują i nakręcą krótkometrażowy film oraz zagrają w nim główne role. Zadbamy o wizaż, garderobę oraz sprzęt.
  • Wieczorem na nasze gwiazdy czekać będzie czerwony dywan i błysk fleszy paparazzi. Podczas uroczystej Gali Filmowej obejrzymy nakręcone wcześniej filmy i statuetkami nagrodzimy najlepsze!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-1000

Dla ilu osób

3 godziny + Gala

Czas trwania

Hollywood Party – niecodziennie spotkanie ze światem filmu!

Warsztaty filmowe – Magia Hollywood to szansa, by zintegrować zespół, jednocześnie fantastycznie się przy tym bawiąc. Całość polega na nagraniu własnych, krótkometrażowych produkcji filmowych. Wszystko to odbywa się pod okiem profesjonalnych filmowców, którzy pomogą stworzyć jedyny w swoim rodzaju film!

Nasze Hollywood Party podzielone jest na dwie części. Pierwsza z nich warsztaty filmowe i szansa, by sprawdzić się w nowej roli, poznać lepiej współpracowników, a przy okazji stać się prawdziwą ekipą filmową. Cały trud nie pójdzie na marne! Może to właśnie Wasz film wygra najcenniejszą z najcenniejszych, wyśnioną przez największe osobistości świata Hollywood złotą statuetkę. Wręczenie nagród odbędzie się w drugiej, wieczornej części tego scenariusza.

O czym będzie Wasz film? Kto wcieli się w główną postać? A kto zajmie się scenariuszem i kostiumami? To wszystko zależy wyłącznie od Was. My zapewnimy Wam pełną garderobę, profesjonalnych filmowców ze sprzętem, wizażystów i gadżety, dzięki którym zamienicie się w wymyślone przez Was postacie i przygotujecie sceny. Wasza ekipa stanie się prawdziwym zespołem filmowców niczym w Hollywood!

Warsztaty filmowe dostarczają uczestnikom wiele uśmiechu, pozytywnych emocji i świetnej zabawy. Jest to również jedna z naszych najlepszych metod integracji. Podczas warsztatów obserwujemy jak drużyny współpracują, pomagają sobie i wspólnie kreują charaktery i scenariusz. Powstały film jest efektem pracy całej drużyny.

Zwieńczeniem dnia, a zaraz drugą częścią Imprezy Hollywood będzie uroczysta Gala Filmowa! Na wszystkich gości czekać będzie czerwony dywan oraz ścianka do zdjęć. Cała sala będzie odpowiednio udekorowana, a konferansjer wprowadzi wszystkich gości w magiczny klimat filmu Hollywood.

Kulminacyjnym momentem imprezy firmowej będzie projekcja każdego z filmów! Następnie przeprowadzimy głosowanie w celu wyłonienia zwycięzców w kategoriach:

Przy gromkim “And the Award goes to…!” wszystkim laureatom wręczymy pamiątkowe statuetki oraz zestaw nagród. A później pozostanie już tylko zabawa do białego rana… 


Zobacz nasze realizacje eventów z serii „Magia Hollywood”!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event