Gra Scenariuszowa „Las Zbrodni”


  • Terenowa gra drużynowa oparta na scenariuszu sensacyjnym
  • Stwórz zespół i pomóż rozwiązać zagadkę kryminalną!
  • Aby odnieść sukces drużyna będzie musiała zgodnie kooperować, iść na kompromisy i radzić sobie w trudnych sytuacjach
  • Doskonały team building dla każdej firmy bez względu na wielkość!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-200

Dla ilu osób

4 godziny

Czas trwania

Przeżyj niesamowitą przygodę kryminalną!

Wrocław, Las Mokrzański w okolicach Leśnicy. W niewyjaśnionych okolicznościach giną trzy kobiety i jak do tej pory nikomu nie udało się rozwikłać zagadki, kto dokonał tej makabrycznej zbrodni. Prokurator traci cierpliwość i postanowił sięgnąć po pomoc ekspertów – Twoja drużyna i pracownicy!

Jest tylko jedno ALE. Niecierpliwość prokuratora sięga jednak zenitu i na dostarczenie dowodów oraz wskazanie sprawcy dał Wam tylko 4 godziny. Waszym celem jest odkrycie prawdy o całym zdarzeniu i wskazanie konkretnej, odpowiedzialnej za zbrodnię osoby. Macie wolną rękę we wszystkim, działacie według własnych reguł, nic Was nie ogranicza! Czy podejmiecie to niezwykle ważne i niecierpiące zwłoki wyzwanie??

Jak działa gra scenariuszowa „Las zbrodni”?

Na początku uczestnicy muszą podzielić się na grupy, które przywita później prowadzący całą zabawę animator. Wyjaśni on wszelkie zasady, na czym dokładnie polega cała zabawa, a także jak korzystać z materiałów w trakcie gry. Drużyna zostanie wyposażona także w zestaw startowy, który będzie zawierać kilka kryminalistycznych przedmiotów:

Z czym zmierzą się uczestnicy zabawy?

Tajemnica zbrodni wcale nie będzie tak prosta do rozwiązania! Na ekipy kryminalnych śledczych czekać będzie wiele przeszkód i zadań do wykonania, które pozwolą poznać prawdę. Wszystko to ma na celu nauczenie uczestników podejmowania trudnych decyzji pod presją czasu, zgranie się z członkami zespołu i nabywanie nowych umiejętności.

Na drodze do rozwikłania sprawy i wskazania sprawców morderstwa wszystkie grupy napotkają świadków i informatorów, z którymi będą musieli przeprowadzić wywiad i dowiedzieć się jak najwięcej. Nie wszyscy będą skorzy do rozmowy, niektórych do współpracy trzeba będzie naprawdę mocno przekonywać! Oprócz tego na uczestników czekają filmy wskazówki, które mogą być niezwykle istotne w trakcie śledztwa.

Finał zabawy

Gdy upłynie czas na przeprowadzenie dochodzenia, każda z drużyn będzie musiała wytypować jednego z 12 podejrzanych i wskazać go prokuratorowi. Ten następnie oskarży go o dokonanie zbrodni i będzie wnioskować o dożywocie! Na podsumowaniu zabawy uczestnicy dowiedzą się, czy wskazana przez nich osoba była tą właściwą. Dodatkowo wskazane zostanę pominięte rozwiązania oraz omówiony zostanie sposób, w jaki drużyna powinna podejść do całego śledztwa.

Drużyna, która właściwie wskaże mordercę oczywiście wygrywa, a na zwycięzców czekać będą nagrody!

Korzyści z wyboru gry scenariuszowej „Las zbrodni”


Gotowi na niesamowitą przygodę w firmowym gronie?

Ruszajmy!


 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event