Impreza pełna blasku!


  • Event idealny na każdą okazję!
  • Blask reflektorów, czerwone dywany, najlepszy szampan – zorganizuj najbardziej elegancką imprezę dla swoich pracowników!
  • Klimatyczne dekoracje budujące poczucie elegancji, szyku i wykwintności.
  • Występy artystów, świetny DJ czy przepyszny catering – sam zdecyduj o wszystkim!
  • Moc atrakcji dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb – jesteśmy elastyczni!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Impreza wieczorna

Rodzaj eventu

10-2000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Twoja firma obchodzi ważną rocznicę lub okrągły jubileusz? A może przyszedł czas na podsumowanie po ważnym projekcie zakończonym wielkim sukcesem lub prezentację najnowszych produktów czy też usług? Koniecznie zorganizuje z tej okazji elegancką imprezą dla wszystkich pracowników! Impreza „Blask” to propozycja wykwintna, pełna atrakcji ze wspaniałymi dekoracjami. Nasza oferta w przypadku tego eventu jest elastyczna i ostateczny kształt całego wydarzenia zależy tylko od Ciebie i potrzeb Twojej firmy. Poniżej prezentujemy jedne z wielu propozycji tego, jak może wyglądać Twój elegancki event.

Dekoracje

Za cały klimat wokół eventu zawsze odpowiadają fantastycznie przygotowane dekoracje. W tym przypadku nie może zabraknąć efektu WOW! Będzie elegancko, szykownie, błyszcząco i na bogato! W ramach przygotowania dekoracji możemy zapewnić:

Technika

Taki event jak „Blask” wymaga specjalnego oświetlenia oraz nagłośnienia. Zrobimy wszystko, by oprawa audio-wizualna stała na jak najwyższym poziomie i zachwyciła wszystkich przybyłych gości. Przygotujemy także odpowiedniej wielkości scenę.

Zakres techniki scenicznej z obsługą:

Atrakcja dla uczestników

Na udaną imprezę mają wpływ nie tylko cudowne dekoracje, technika czy catering. Podczas „Blasku” nie zabraknie profesjonalnego i doświadczonego DJ, który zadba o dobrą zabawę gości. Ponadto Twoja impreza będzie bogata w wiele atrakcji dodatkowych, które idealnie wpasują się w klimat wydarzenia. Oto kilka naszych propozycji:

Oczywiście to nie wszystko! W przypadku tej imprezy możemy zaproponować jeszcze wiele innych fantastycznych atrakcji – wszystko zależy od Twoich osobistych preferencji. Jeśli sam masz pomysł na ten wieczór, na inną atrakcję – wystarczy, że dasz nam znać, a my zajmiemy się resztą! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event