Aloha! Impreza hawajska czeka!


  • Wybierz się razem z nami w niezapomnianą, imprezową podróż na Hawaje i baw się w najlepsze wśród palm i kolorowych kwiatów! To będzie gorrrrąca noc!!!
  • Tematyczne konkursy i zabawy, efektowne dekoracje i kolorowe oświetlenie, pokazy hawajskich tańców i hawajska fotobudka – zapewniamy masę atrakcji, dzięki którym nikt nie będzie się nudził.
  • Zapraszamy na tańce w malowniczej scenerii, przy muzyce serwowanej przez kwiecistego DJ-a. Całość uzupełnią kolorowe drinki z palemką i gorące pokazy barmańskie. Będzie się działo!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Wieczorna

Rodzaj integracji

10-5000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Złap falę i płyń razem z nami na Imprezę Hawajską!

Chyba każdy z nas chociaż przez chwilę marzył o tym, żeby poczuć falę, wiatr we włosach i jak prawdziwy surfer popłynąć w stronę słońca. Sprawimy, że Wasze marzenia będą na wyciągnięcie ręki. Podczas imprezy hawajskiej zaprosimy wszystkich gości do wspólnej zabawy w egzotycznym klimacie.

Każdy uczestnik otrzyma na wejściu klimatyczny gadżet, który pozwoli mu poczuć klimat dzikich, hawajskich plaż z palmami. A to dopiero początek! W dalszej części szalonej imprezy hawajskiej będzie jeszcze lepiej. Czekać na Was będzie szereg atrakcji i niespodzianek rodem z Honolulu! Szykujcie się na niezapomnianą, gorącą noc!

Zorganizowanie prawdziwej imprezy hawajskiej zaczyna się od stworzenia odpowiedniego klimatu i scenografii. W ramach oferty proponujemy:

Nad dobrą zabawą i odpowiednią ilością atrakcji czuwać będzie ekipa animatorów na czele z uśmiechniętym konferansjerem. Animatorzy ubrani będą w hawajskie stroje i zadbają o zachęcenie uczestników do skorzystania z kolorowych gadżetów oraz ucharakteryzowanie się odpowiednio do tematu imprezy. DJ zza swojej hawajskiej didżejki, zadba o muzyczną stronę wydarzenia. W swoim repertuarze będzie mieć największe hity polskiej i światowej muzyki. Te przeplatane będą motywami kojarzącymi się z Hawajami, plażą i gorącym słońcem.

Uczestników wydarzenia ponadto zaprosimy do wielu angażujących aktywności. Wśród konkursów i atrakcji nie może z pewnością zabraknąć:

Jedną z głównych atrakcji tej  imprezy tematycznej będą efektowne pokazy taneczne w klimacie hawajskim. Na głównej scenie naszego eventu, profesjonalna grupa taneczna w przepięknych kostiumach, prezentować będzie widowiskowe show rodem z malowniczych wysp archipelagu na Oceanie Spokojnym. Dodatkowo do dyspozycji gości będzie także Hawajska selfie ścianka z leżakami, gdzie każdy uczestnik imprezy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Jeśli jesteś gotowy na hawajskie party – napisz do nas! -> Kontakt

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event