Polska Express – przygoda czeka!


  • Jeżeli śledzisz z wypiekami na twarzy losy bohaterów telewizyjnych show w stylu „Azji Express” to mamy propozycję, która Cię zainteresuje! Weź udział w terenowej przygodzie  „Polska Express”!
  • W naszej grze uczestnicy podzieleni na zespoły rywalizują ze sobą o zwycięstwo w kolejnych etapach rozgrywki, walcząc jednocześnie o pierwsze miejsce na finiszu całej zabawy.
  • Drużyny otrzymają od nas na start ekwipunek niezbędny do gry i zaczną walkę o jak największą ilość gotówki. Czekają na nich zaskakujące zadania, wymagające często odwagi i poświęcenia.

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-300

Dla ilu osób

4-8 godzin

Czas trwania

Weź udział w niesamowitej przygodzie!

Polska Express” to gra terenowa, podobna do tej ze znanych programów telewizyjnych takich jak „Azja Express„. Celem podzielonej na etapy rozgrywki jest zdobycie jak największej ilości gotówki i wywalczenie nagród na mecie. Warunki atmosferyczne nie grają roli – liczy się świetna zabawa i budowanie zespołu! Rozgrywka odbywa się w obrębie miasta / małej miejscowości, a trasa zabawy to maksymalnie 10 km.

Na początek podzielimy Was na drużyny, które wyposażymy w akcesoria niezbędne w trakcie gry. Otrzymacie od nas telefon ze specjalnie wbudowanymi aplikacjami, a także w pełni wyposażony plecak, w którym znajdą się: latarki, latarki UV, pieniądze, kompasy, mapy, apteczka i wiele innych. Aby rywalizacja była uczciwa i wszyscy mieli równe szanse, na miejscu będziecie musieli pozostawić swoje telefony w hotelu lub oddać nam je w depozyt. Pozostałe przydatne w trakcie zabawy rzeczy będziecie mogli wygrać, kupić lub zdobyć podczas gry.

Na poszczególnych etapach będą czekać na Was zadania, podczas których sprawdzicie swoją orientację w terenie, umiejętność współpracy w grupie oraz logicznego myślenia. Przydatne będą także spostrzegawczość i spryt – wszak trzeba przeciwnikom utrudnić życie i ich wyeliminować, prawda? Będzie to również okazja do przełamania własnych barier i lęków.

Pamiętajcie jednak, że duża wytrzymałość i siła fizyczna nie są warunkami wzięcia udziału w ekspedycji! Pomimo szaleńczych wyzwań gra jest w pełni bezpieczna (my Was widzimy i pilnujemy zawsze, a Wy nas niekoniecznie).

Zadania na tą grę terenową jakie dla Was przygotowaliśmy są przeróżne. Będziecie rozwiązywać łamigłówki, włamywać się do starej fabryki czy też otwierać podziemny sejf! Aby dotrzeć do kolejnych stacji z misjami będziecie musieli odnaleźć się w nieznanym Wam terenie. Przy wszystkim przydatna będzie specjalnie napisana aplikacja mobilna zainstalowana we wcześniej otrzymanych telefonach. Podczas gry woda, natura, ciasne pomieszczenia i ciemność nabiorą dla Was nowego wymiaru. Odkryjecie ich prawdziwe, nieznane Wam dotąd, oblicze. Zobaczycie rzeczy niewidoczne gołym okiem!

Naszą grę możemy dopasować całkowicie do Twoich wymagań. Przygotujemy dedykowane zadania, zamieścimy logo firmy na materiałach gry oraz zorganizujemy cały event dokładnie tam, gdzie chcesz. Jesteśmy zespołem ludzi bardzo kreatywnych i otwartych na propozycje. Jesteśmy pewni, że razem stworzymy niesamowity, team buildingowy event!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event