Mystery Box Challenge – gra integracyjna!

  • Nowoczesna formuła rozgrywki jakiej jeszcze nie doświadczyliście!
  • Ta zabawa to pokój zagadek zamknięty w skrzyni!
  • 90 minut świetnej zabawy nastawionej na współdziałanie i zacieśnianie więzi
  • Doskonałe dopełnienie Twojego wyjazdu integracyjnego, szkolenia lub imprezy tematycznej
  • Możliwość przygotowania gry w języku angielskim

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

6-160

Dla ilu osób

90-120 minut

Czas trwania

W Argentum Event niemal cały czas szukamy nowych rozwiązań, nowych gier i nowych możliwości scenariuszowych na potrzeby team buildingu dla firm. Dzięki temu nasza oferta ciągle się poszerza i możemy zaproponować Wam coraz więcej możliwości. Dziś chcielibyśmy przedstawić nową grę integracyjną „Mystery Box Challenge”, która zdobywa coraz większe zainteresowanie naszych Klientów. Poznajcie szczegóły!

Co to jest Mystery Box Challenge?

Mystery Box Challenge to nowoczesna forma team buildingu grupowego opracowana ze szczególnym uwzględnieniem integracji firmowych, eventów szkoleniowych i wszelkich wydarzeń, których celem jest budowanie zespołu. Została stworzona w 2019 r wg. autorskiego projektu jednego z naszych podwykonawców. To zamknięty w jednej skrzyni, swoisty escape room, łączący najlepsze ich zalety. W trakcie tej zabawy drużyna przekona się jakie są jej słabe i mocne strony, nauczy uczestników zgodnej współpracy, a być może pozwoli także wyłonić lidera zespołu na potrzeby wewnętrznej  organizacji w Twojej firmie.

Jak wygląda rozgrywka Mystery Box Challenge?

Na początku całej zabawy uczestnicy zostaną podzieleni na kilka grup liczących od 6 do 8 osób. Następnie grupy otrzymają skrzynie, w której znajduję sześć zamkniętych walizek, które można otworzyć dopiero po rozwiązaniu zagadek i łamigłówek. Czas na otwarcie wszystkich walizek to tylko 90 minut! Otworzenie niektórych neseserów będzie możliwe dopiero po rozwiązaniu zagadek znajdujących się w innych walizkach. Aby poradzić sobie z każdym wyzwaniem, kluczowa będzie kooperacja i wykorzystanie talentów oraz umiejętności każdego członka grupy.

Ale to nie koniec! Po otwarciu wszystkich walizek okaże się, że aby rozwiązać główne zadanie, konieczne będzie zestawienie wyników wszystkich drużyn i połączenie ich w jedną całość. Tylko dzięki współpracy uda się osiągnąć końcowy sukces!

Tło scenariuszowe zabawy

Scenariusz Mystery Box Challenge oferowany przez nas nazywa się „Skrzynia Zodiaka”. Jest to historia sześciu osób, umiejscowiona w różnych miejscach świata na przestrzeni kilku lat. Wszystkie postaci łączy jedna postać: tajemniczy oprawca!

We wnętrzu otwieranych walizek uczestnicy odnajdą stare fotografie, nietypowe i tajemnicze przedmioty, listy, mechanizmy szyfrowe, zakodowane notatki i kolejne fabularne zagadki.  Rozwiazywanie każdej z nich pomoże otworzyć inne walizki i poznać szczegóły wszystkich historii, które złożone w całość zaczną nabierać logicznego sensu. Kim jest tajemniczy oprawca zespoły dowiedzą się dopiero, gdy zaczną współdziałać odkładając na bok wcześniejszą rywalizację. Jak się bowiem okaże, drużyna, która jako pierwsza ukończy rozwiązywać swoje zagadki, nie będzie mogła zatrzymać czasu gry! Dopiero współpraca z innymi zespołami im to umożliwi.

Skrzynie dla każdej grupy zawierają te same zestawy zagadek, ale ich rezultaty mogą być inne!

Gdzie możemy zrealizować Mystery Box Challenge?

Zabawa ta może być zrealizowana w różnych miejscach, a wszystko to zależy od ilości uczestników. Im jest ich więcej (maksymalnie 160 osób w jednym czasie w przypadku tego scenariusza), tym większej przestrzeni potrzeba. Doskonale sprawdzi się w salach konferencyjnych, pokojach biurowych w siedzibie Twojej firmy, a w miesiącach letnich także w plenerze. Wszystko czego potrzebujemy, to tylko kilka stołów!


Jeśli zainteresowała Was nasza propozycja, zachęcamy do kontaktu. Nasi event managerowie z chęcią odpowiedzą na wszelkie pozostałe pytania związane z grą Mystery Box Challenge.


 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event