Fluo Party


  • Zapraszamy Państwa na niezwykłą imprezę Fluo Party, gdzie będą królować światła UV i wszystko będzie fluorescencyjne. Niezapomniana noc czeka!
  • Każdy Gość dostanie na wejściu fluo gadżety, a na sali czekać będą fluo dekoracje, fluo atrakcje i fluo DJ.  A to tylko część przygotowanych niespodzianek!
  • Obok tej imprezy ciężko przejść obojętnie i z pewnością ten event będzie długo wspominany przez wszystkich uczestników! Zapraszamy na fluo szaleństwo!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Wieczorna

Rodzaj integracji

10-5000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Witaj we fluorescencyjnym świecie Fluo Party!

Imprezowy hit ostatnich lat – Fluo Party – to wieczór w niezwykłym świecie fluorescencyjnych barw, światła UV i świecących w ciemności gadżetów. Dodatkowe atrakcje sprawią, że w tym magicznym świecie kolorów Twoi goście zapomną o codziennych trudach i będą bawić się w najlepsze do późnych godzin nocnych. W ramach organizacji Fluo Party dla Ciebie oferujemy:

Już na starcie, przy wejściu, wszyscy goście otrzymają pierwszy gadżet, który wprowadzi ich w klimat imprezy, a będą to fluorescencyjne opaski. Będą one również znakiem rozpoznawczym na parkiecie oraz przy barze, gdzie barmani będą serwować między innymi świecące w ciemności Fluo Drinki. Dla każdego znajdzie się trunek, który zostanie zaserwowany w specjalnej, fluorescencyjnej i bezpiecznej dla zdrowia formie!

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy całą masę atrakcji. Do dyspozycji gości oddamy stanowisko z charakteryzacją, gdzie nasze animatorki zrobią chętnym Fluo Make-Up! Będzie można pomalować nie tylko twarze, ale również całe ciało i ubrania! Farby przez nas wykorzystywane są nietoksyczne i nie zostawiają później żadnych śladów. Miłośnicy wymyślnych fryzur również znajdą coś dla siebie – będą mogli zamienić swoją głowę i włosy we fluorescencyjne arcydzieło! 

W trakcie Fluo Party będzie można zdobyć również dodatkowe świecące gadżety, które jeszcze lepiej podkreślą panujący klimat i umożliwią Ci stworzenie unikalnej Fluo Kreacji. Aby zdobyć fanty wystarczy udać się do specjalnego Koła Fortuny, od którego nikt nie odchodzi przegrany.

Przez cały wieczór organizować będziemy również konkursy. Nagrody będzie można wygrać m.in. za najlepszą fluo charakteryzację czy układ taneczny. Właśnie teraz wszystkie zdobyte wcześniej bajery mogą przechylić szalę zwycięstwa na którąś ze stron! Na zwycięzców czekać będą oczywiście nagrody. 

Oprócz tego na imprezie pojawią się Fluo Girls! Nie tylko zadbają o dobrą zabawę na parkiecie, ale zaprezentują dwa wyśmienite układy taneczne. Dodatkowo przeprowadzą również krótki kurs tańca, gdzie goście będą mogli nauczyć się podstawowych ruchów choreografii.  O oprawę muzyczną zatroszczy się profesjonalny DJ, który z pewnością nie pozwoli nikomu podpierać ścian.

Gdzie organizować Fluo Party

Jeśli rozważasz organizacje Fluo Party, musisz wiedzieć, że tę imprezę da się zorganizować niemal w każdej, zamkniętej przestrzeni! Bez względu na to, czy będzie to siedziba Twojej firmy, wynajęty klub lub pub, czy nawet sale w hotelu, każde miejsce da się odpowiednio zaaranżować. Nasze lampy UV mają uniwersalne zastosowanie, wobec czego możemy je postawić na ziemi, zamontować na ścianach czy podwiesić pod sufitem (jeśli jest taka możliwość). Możemy również wybudować specjalną konstrukcję, na której te lampy później umieścimy.

Nie musisz również martwić się o ewentualne „zniszczenia”. Farby fluorescencyjne, których używamy są całkowicie bezpieczne dla skóry i ubrań. Są również bardzo łatwo zmywalne, jeśli więc cokolwiek „się ubrudzi”, bardzo szybko zostanie z farby oczyszczone. Bez względu więc na to, gdzie będziesz chciał zorganizować swoje Fluo Party,  zrealizujemy je w 100%.

Zalety Fluo Party

Bez wątpienia impreza Fluo to impreza tematyczna, obok którego ciężko jest przejść obojętnie. Zaciekawi i zaintryguje nawet największych sceptyków. Oferuje uczestnikom przeniesienie się w niesamowity świąt barw i kolorów, dzięki któremu na ten jeden wieczór zapomną o wszelkich zawodowych jak i prywatnych sprawach. Niezwykła atmosfera udzieli się każdemu i gwarantujemy, wszyscy goście rozejdą się do domów zachwyceni.

Oprócz tego Fluo Party daje możliwość integracji grupy w nietypowych i momentami zaskakujących sceneriach. Mało kto bowiem może pochwalić się grą przy mieniącym się paletą barw Kole Fortuny lub Twisterze! Nie zwlekaj i zapytaj nas o ofertę jeszcze dziś!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event