Flower Power Party!


  • Zapraszamy na niezapomniany wieczór w świecie Dzieci Kwiatów! Przenieś się do czasów pastelowych barw, długich włosów, kolorowych ubrań i beztroskiej wolności!
  • Flower Power Party to noc pełna dobrej muzyki, zabawy i pozytywnych emocji. A wszystko to pod okiem naszego imprezowego  Wesołego Hipisa!
  • Słynna Tęczowa Pacyfka czeka na nowego właściciela! Do walki o trofeum staną Komuny Hippisowskie, na które czekać będą liczne konkursy i animacje w klimacie Flower Power.
  • Impreza w hipisowskim stylu na długo zapadnie w pamięci gości!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Wieczorna

Rodzaj integracji

10-5000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Podróż w czasie do epoki hipisów!

Gotowi przenieść się z nami w szalone lata sześćdziesiąte i siedemdziesiąte? Chcecie przeżyć prawdziwą, hipisowską imprezę? Zapraszamy do skorzystania z naszego wehikułu czasu, który przeniesie Was do szalonej i barwnej epoki Dzieci Kwiatów. Impreza firmowa ze scenariuszem Flower Power to duża dawka pozytywnych emocji, atrakcji i dobrej muzyki.

 

Tego wieczoru miejsce wydarzenia zmieni się w kolorową imprezownię w stylu hipisowskim. Królować będą kwieciste stroje, dzwony, barwne dodatki oraz charakterystyczne długie włosy i fryzury afro.

Na miejscu na uczestników czekać będzie garderoba z hipi-stylówkami, perukami i akcesoriami (okulary, pacyfki, nakrycia głowy, bandanki, biżuteria i wiele innych). Każdy z pewnością wśród tych wielu fantów znajdzie coś odpowiedniego i unikatowego dla siebie.

Imprezę poprowadzi nie kto inny jak Wesoły Hipis w towarzystwie Dzieci Kwiatów. To oni wprowadzą gości w szalone lata 60-te i 70-te. Przeprowadzą również bardzo ciekawe i nietypowe konkursy i zabawy: Popis Hippisa, Mega Skręty, Niech żyje bal, czy Quiz wiedzy o epoce. Będzie też okazja do rywalizacji zespołowej. Uczestnicy zostaną podzieleni na Komuny Hipisowskie i staną do rywalizacji o Tęczową Pacyfkę.  

Zadbamy także o odpowiedni klimat imprezy. Całe miejsce będzie udekorowane. Na sali pojawią się banery z kwiecistymi i barwnymi grafikami. Wszystko będzie okraszone dodatkowymi elementami dekoracji takimi jak pacyfki czy ozdoby z kwiatów. Całość będzie podkreślone efektownym, wielokolorowym oświetleniem oraz projekcjami gobo.

Oczywiście jeśli mówimy o imprezie w stylu epoki dzieci kwiatów, to nie może zabraknąć odpowiedniej muzyki. Tym zajmie się nasz DJ, który zagra zarówno największe hity z tamtego okresu jak i najnowsze, znane z radia i telewizji przeboje.

Impreza Flower Power naładuje pozytywnymi wibracjami wszystkich uczestników!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event