Fast and Furious Party


  • Zorganizuj rozpędzoną imprezę firmową dla Szybkich i Wściekłych fanów motoryzacji! Fast and Furious Party zapewni Wam wiele pozytywnych i ekstremalnych wrażeń.
  • Zmierz się z pozostałymi uczestnikami na trasie prawdziwych rajdów w symulatorach WRC i Formuły 1! Czy uda Ci się zostać najszybszym rajdowcem w całej firmie?
  • Dodatkowe atrakcje w postaci wirtualnej rzeczywistości, konkursów czy turnieju w piłkarzyki nie pozwolą nikomu się nudzić. Imprezę na parkiecie poprowadzi profesjonalny DJ.

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Wieczorna

Rodzaj integracji

10-5000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Motoryzacyjny zawrót głowy!

Nie trzeba być fanem motoryzacji, by świetnie się bawić na imprezie w tym klimacie! Zapraszamy do organizacji pełnego emocji wieczoru pod hasłem “Fast and Furious Party”! Każdy z uczestników będzie miał okazję spróbować swoich sił w jednym z symulatorów rajdowych, wziąć udział w licznych konkursach czy przebrać się za rajdowca i zrobić zdjęcie na moto-ściance fotograficznej. 

Na cały wieczór przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Jedną z nich będą symulatory WRC. Każdy chętny będzie mógł zgłosić się do zawodów i próbować stanąć na podium. Celem będzie oczywiście uzyskanie jak najlepszego czasu przejazdu realistycznie odwzorowanych tras. Do dyspozycji gości będą profesjonalne, w pełni wyposażone symulatory. Każdy z nich posiada fotel, kierownicę, pedały oraz monitory LCD. Wszystko to przygotowane jest tak, by jak najwierniej odtworzyć realia rajdu.

W trakcie imprezy dostępna dla wszystkich będzie ścianka fotograficzna, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na miejscu czekać będzie fotograf, który pomoże zaaranżować fotkę. Do dyspozycji gości będzie garderoba ze strojami, gadżetami i akcesoriami w klimacie motoryzacyjnym. Z pewnością zdjęcie ze ścianki będzie bardzo fajną pamiątka z wydarzenia.

Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, które poprowadzą nasi animatorzy. Uczestnicy imprezy sprawdzą się w quizie motoryzacyjnym, wezmą udział w Moto Fashion Show czy też w rajdzie alkogooglach! Gwarantujemy, że zaproszeni goście nie będą się nudzić ani chwili!

Kolejną atrakcją będzie najnowsza zdobycz techniki – wirtualna rzeczywistość! Doznań gwarantowanych przez profesjonalne gogle nie można w żaden sposób porównać do technologii znanych z kina lub telewizorów 3D. Wrażenia, które towarzyszą nam przy korzystaniu z hełmu są niemal identyczne jak w świecie rzeczywistym.

Dużym powodzeniem będzie cieszył się z pewnością kącik dla fanów piłki nożnej. Przez cały wieczór dostępne będą dla wszystkich stoły do gry w piłkarzyki. W międzyczasie nasi animatorzy zorganizują dla chętnych turniej w tę niezwykle popularną grę! Na najlepszych czekać będą oczywiście nagrody.

Całą imprezę poprowadzi doświadczony konferansjer, a o oprawę muzyczną zadba DJ. O dobrą zabawę jesteśmy spokojni. Gwarantujemy, że ostatni tancerze będą schodzić z parkietu dopiero o świcie!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event