Piękne meksykańskie święto w Twojej firmie!


  • Przenieś swoich pracowników w egzotyczne miejsce – do Meksyku!
  • Latynoskie tańce, wymalowane twarze, tacos i tequila – poczujecie się jak za oceanem!
  • Świetna, całonocna zabawa dla wszystkich bez względu na wiek.
  • Zapewniamy atrakcje z elementami integracji: konkursy i zabawy tematyczne oraz animatorów.

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Impreza wieczorna

Rodzaj integracji

10-2000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Hola Amigos! El Dia de los muertos – czyli inaczej święto zmarłych jest w Meksyku obchodzone zupełnie inaczej niż w Polsce. Jest to najstarsze religijno-etniczne święto w tym kraju i ma formę wesołej zabawy. W tradycji meksykańskie ten dzień to radosna okazja, by dusze zmarłych, które nadal egzystują, wywołane pąkami aksamitek ucztowały i cieszyły się towarzystwem świętujących rodzin.

Zadbamy o meksykański klimat

Nasza impreza pozwoli Wam i Waszym pracownikom poczuć ducha tego kolorowego i pełnego niespodzianek święta. Zapewniamy przede wszystkim dekoracje oraz scenografię nawiązującą do tradycji meksykańskiej – pełnej kolorów i barwnych kwiatów. Przeniesiemy Was w zupełnie inny świat! Dodatkowo cała sala pełna będzie girland, lampionów oraz świateł. Nie zabraknie także specyficznych, wiszących czaszek, typowych dla meksykańskiego Święta Zmarłych. Przestrzeń dopełnią tematyczne ścianki tekstylne czy balony z nadrukami.

Każdy z uczestników zabawy będzie mógł się na początku odpowiednio ucharakteryzować. Czekać na Was będą stanowiska z makijażem, a wszyscy dostaną gadżety. Paniom z pewnością przypadną do gustu wianki z kwiatów i tematyczne opaski na włosy, które pozwolą jeszcze mocniej wczuć się w klimat wieczoru.

Catering

Na imprezie o takiej tematyce nie może zabraknąć również meksykańskiej kuchni! Cały wieczór rządzić będzie piekielnie ostre menu! Oto przykładowe potrawy, jakie możemy zapewnić:

Również na barze na uczestników czekać będzie meksykańska fiesta! Tequila, Margarita i wszelkie inne napoje wyskokowe rodem z Meksyku będą gotowe do wypróbowania!

Atrakcje i zabawy integracyjne

Z tak barwnej imprezy nie może zabraknąć zdjęć! Dlatego też proponujemy skorzystanie z fotobudki lub coraz popularniejszego fotolustra. Wydrukowane na miejscu zdjęcie z pewnością będzie pamiątka na długi czas dla każdego uczestnika tego wydarzenia. Do dyspozycji gości na miejscu będą dodatkowe, tematyczne akcesoria.

Niemałą atrakcją może być również fontanna z Tequili! Nie będzie to tylko kolejny element scenografii, uczestnicy będą mogli w nietypowy sposób przygotować sobie drinka.

Na tak wyśmienitej imprezie tematycznej nie może zabraknąć również gier i zabaw dla uczestników! Tutaj również obieramy kierunek meksykański. Sympatyczny Amigo zadba o wyśmienity nastrój i szampański humor, a także przeprowadzi wspomniane konkursy. Będą to m.in.:

Nie zwlekaj ani chwili dłużej i zapytaj nas o szczegóły! OLÉ!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event