Ekologiczne warsztaty „Bliżej Natury”


  • Zapraszamy na ekologiczne warsztaty „Bliżej Natury”. Podczas tych niezwykłych zajęć uczestnicy będą mieli okazję odpocząć od codziennej gonitwy, zrelaksować się i zbliżyć do natury.
  • W ramach integracji uczestnikom zapewnimy szereg stanowisk warsztatowych, w ramach których będą mogli stworzyć „las w słoiku”, ekotorby, nauczyć się grać na bębnach czy spróbować jogi.
  • Eko warsztaty to świetny sposób na team building pełen relaksu i pozytywnych wibracji. Do dyspozycji uczestników będzie cały czas nasza strefa chillout, a czas umilać będzie odprężająca muzyka.

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-5000

Dla ilu osób

3-6 godzin

Czas trwania

Wróćmy do korzeni!

Przyszło nam żyć w bardzo zabieganych czasach, pełnych targetów, tasków i deadline’ów. Każdego dnia za czymś pędzimy, a życie w tak zwanym „niedoczasie” to zmora coraz większej ilości osób. Przychodzi taka chwila, kiedy trzeba się zatrzymać, aby móc spojrzeć na świat z innej perspektywy. Ta chwila właśnie nadchodzi.

W tym dniu wyjedziemy z miasta i wylądujemy w przepięknej okolicy, gdzie królować będzie przyroda i natura. Będzie czas, żeby oczyścić głowę i zostawić w pokoju telefony, tablety i laptopy. Ten dzień będzie ucztą dla duszy i ciała. Nauczymy się gry na bębnach, spróbujemy rękodzieła, garncarstwa, wypieku chleba oraz postaramy się „uchwycić las” w naszych dłoniach.

Las w słoiku

Moda na życie w stylu eko trwa w najlepsze. Coraz częściej stawiamy na recykling, szukamy energooszczędnych rozwiązań, jemy ekologiczną żywność. Oczywiście ma to również swój wydźwięk w aranżacji wnętrz. Dlatego też dajemy Państwu możliwość stworzenia własnego mini ekosystemu w słoiku.

Warsztaty przeprowadzane będą w większych grupach. Zaczynając od krótkiej teorii przejdziemy do samodzielnego tworzenia przez uczestników kompozycji swoich słoików. Stworzony las będzie można zabrać do domu i będzie to świetna pamiątka z firmowego eventu.

Warsztaty biżuterii naturalnej

Lekkie i wizualne, barwne bransoletki, długie ozdobne kolczyki, pastelowe naszyjniki – wszystko w stylu boho. Uczestnicy warsztatów zapoznają się z techniką wykonywania „DIY” własnoręcznej biżuterii. Za pomocą koralików, kryształków akrylowych, koralików z literkami, cekinów, mulin, żyłek, sznurków, drucików, piórek, metalowych ozdób, zaczepek, kółek i innych plastycznych materiałów wykonają swoje rękodzieła.

Warsztaty bębniarskie

Jest to idealna, muzyczna metafora pracy zespołowej. Uczestnicy budując wielką orkiestrę poprawiają wzajemną komunikację. Integrują się i zauważają, że zasady obowiązujące w zgranym muzycznym zespole są takie same jak w dobrze działającej firmie.

Wiele atrakcji dla każdego

W ramach warsztatów „Bliżej Natury” zapewnić możemy wiele różnych stanowisk na każdą ilość osób i dla każdego rodzaju grupy. Przykładowe propozycje to:

Imprezie towarzyszyć będzie relaksująca muzyka, a na uczestników czekać będzie Strefa Chillout. Każdy chętny będzie mógł w cieniu namiotów odpocząć na leżaku, pufie lub kocu i spróbować swych sił w badmintonie lub grze w boule. Warsztaty możemy zorganizować zarówno w formie luźnej, jak również i zorganizowanej, ze zbieraniem punktów i z określonym celem.

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event