Reksio na swoim – czyli pomagamy zwierzakom ze schroniska!


  • Pomaganie jest dla nas bardzo ważne. Zachęcamy do tego również Ciebie i Twoją firmę! Zorganizujmy razem event CSR, dzięki któremu bezdomnym psom w schronisku będzie się żyło ciut lepiej.
  • „Reksio na swoim” to integracja z gatunku Corporate Social Responsibility (CSR) czyli w ramach odpowiedzialności społecznej biznesu. W ramach zabawy łączymy integrację z dobroczynnością.
  • Podczas eventu zbudujemy piękne i funkcjonalne budy dla bezdomnych psów. Całość okraszona licznymi konkursami i animacjami jest przy tym świetną zabawą!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-2000

Dla ilu osób

3 godziny

Czas trwania

Dobra zabawa i pomaganie chodzą w parze!

W ramach zajęć integracyjnych proponujemy Państwu połączenie dobrej zabawy z działalnością w ramach CSR, czyli tłumacząc na język polski: społecznej odpowiedzialności biznesu. Nasza oferta to aktywność na rzecz bezdomnych czworonogów ze schronisk dla zwierząt w całej Polsce.

Gdy zaczną się jesienne chłody i nadejdzie zima, zapotrzebowanie na budy to jedna z najpilniejszych kwestii w schroniskach. Dlatego właśnie w ramach integracji proponujemy Państwu zajęcia, których finalnym efektem będą nowe, piękne budy dla psów wraz z wyposażeniem.

Uczestnicy zostaną podzieleni na drużyny, których zadaniem będzie złożenie i stworzenie unikalnych bud dla psiaków. Każda załoga otrzyma wszelkie niezbędne materiały i instrukcje. W razie kłopotów z budową w pogotowiu będą czekać nasi fachowcy i animatorzy, którzy chętnie wszystkim pomogą.

Samo złożenie budy w całość to jednak nie wszystko! Swoje konstrukcje będzie można również ozdobić i pomalować. Zmysł estetyczny i umiejętności projektowania z pewnością będą tu bardzo przydatne.

Oprócz narzędzi do konstrukcji i ozdabiania bud każda z drużyn otrzyma również elementy wystroju wnętrz i będzie miała za zadanie przygotować komfortowe pomieszczenie dla przyszłego lokatora. Uczestnicy otrzymają koce, poduszki, gryzaki, zabawki dla psów, miski itp., dzięki którym wnętrze będzie można urządzić pięknie i funkcjonalnie. Gdy wszystkie budy będą już gotowe, przyjdzie czas na wybór najlepszych konstruktorów. Ekipa, która najpiękniej zaaranżuje nowy psi dom, otrzyma dodatkowe nagrody za swoją pracę.

Aby konstrukcja się udała, konieczna będzie zespołowa współpraca i komunikacja. Jest to zarazem doskonała okazja, by pokazać swoim pracownikom jak ważne są te rzeczy w codziennej pracy.

„Reksio na swoim” to nie tylko program CSR i przesyłanie dobra w świat, lecz również świetna zabawa oraz integracja zespołu. Podczas eventu nasi animatorzy będą cały czas organizować konkursy i zabawy, w których będzie można wygrać dodatkowe gadżety do ozdabiania bud oraz akcesoria dla psiaków. Dzięki temu integracja będzie jeszcze lepszą rozrywką!

Przykładowe konkursy to:

Podczas eventu nikt z pewnością nie będzie się nudził, a szczytny cel jeszcze lepiej pomoże zintegrować uczestników!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event