Billionaires Club


  • Wieczorna impreza tematyczna, dzięki której uczestnicy będą mogli poczuć się  jak prawdziwi Miliarderzy! Wstąp do Billionaires Club i pnij się po liście najbogatszych!
  • Fortunę zbić możesz biorąc udział w popularnych teleturniejach takich jak Familiada, Kalambury, Milionerzy czy Jaka To Melodia.
  • Aby odnieść końcowy sukces uczestnicy będą musieli wykazać  się wiedzą i sprytem. Czy to wystarczy, aby zostali najbogatszymi osobami na liście miliarderów?

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Wieczorna

Rodzaj integracji

10-2000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Zostań miliarderem w jeden wieczór!

Chyba większość z nas marzy o wielkich pieniądzach i luksusie. Dzięki naszej zabawie integracyjnej wszelkie fantazje mogą się spełnić w jeden wieczór! Gotówka tej nocy popłynie szerokim strumieniem, ale do Klubu Miliarderów dostaną się tylko najlepsi. W trakcie zabawy tematycznej uczestnicy spróbują swoich sił w przygotowanych przez na teleturniejach, gdzie nagrodą będzie morze pieniędzy!

Pierwszą stacją dla potencjalnych Miliarderów będzie popularna i dobrze znana z telewizji „Familiada”. W trakcie krótkich rozgrywek uczestnicy będą odpowiadać na pytania, a to ile wygrają zależeć będzie czy trafią w gusta nieśmiertelnych ankietowanych.
Miliarder powinien być również człowiekiem obeznanym w świecie muzyki. Znajomość najnowszych hitów czy szlagierów sprzed lat może przynieść fortunę! Wiedzę muzyczną przyszłego bogacza sprawdzimy w teleturnieju znanym jako “Jaka to melodia”.

Następnym przystankiem, gdzie bardzo szybko będzie można zdobyć górę pieniędzy i przestać być ledwie milionerem. Aby tego dokonać uczestnicy będą musieli odpowiedzieć na 10 pytań na stacji “Milionerzy”! Nazwa to tylko złuda, gwarantujemy o wiele większe wygrane…

Aby dorobić się prawdziwej fortuny trzeba wykazywać się nieprzeciętną wyobraźnią i sprytem. Zupełnie jak w naszych “Karykaturach”! Znana wszystkim zabawa toczyć się będzie w zawrotnym tempie i oczywiście o przyprawiające o ból głowy stawki! Tylko najlepsi wyjdą z tej potyczki z wypchanym portfelem. Stąd już tylko mały krok, by zostać tym najbogatszym!

Na każdej stacji w zależności od wyniku uczestnicy otrzymywać będą określoną ilość gotówki. Zarobioną, specjalną walutę trzeba będzie zgłosić w centrum dowodzenia, gdzie nasi animatorzy wprowadzą dane do systemu. Wyniki będą wyświetlane na telebimie, co z pewnością doda rozgrywce pikanterii. Na koniec najlepsi zostaną nagrodzeni i dołączą do wyjątkowego grona “Billionaires Club”!

Z dodatkowych atrakcji zapewnimy atelier fotograficzne, gdzie każdy chętny będzie mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie na tle miliarda dolarów! Do wykorzystania na miejscu będzie również wiele ciekawych i śmiesznych gadżetów, które wpasują się w klimat imprezy.

Podoba Ci się ta propozycja? Masz pytania? Jeśli tak – czekamy na kontakt!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event