Alicja w Krainie Czarów!


  • Najbardziej zaczarowana impreza tematyczna w kraju!
  • Przenieś się razem z nami w pełen cudów i dziwów baśniowy świat „Alicji w Krainie Czarów”. Daj się zaskoczyć i ponieść kolorowej rzeczywistości, gdzie nic nie jest takie jak się wydaje!
  • Na uczestników eventu czekać będzie moc niezwykłych atrakcji. Iluzjonista czarować będzie imponującymi sztuczkami, a molekularny pokaz barmański z pewnością zaskoczy każdego!
  • Całość uzupełnią efektowne dekoracje oraz efekty świetlne, które podkreślą klimat imprezy. O dobrą zabawę zadba również nasz sprawdzony DJ lub zespół muzyczny.

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Wieczorna

Rodzaj integracji

10-5000

Dla ilu osób

Cała noc

Czas trwania

Poznaj zaczarowany świat Alicji!

Zapraszamy Was na pełną magii imprezę tematyczną pod hasłem „Alicja w Krainie Czarów”. Podczas tego niezwykłego wieczoru, w niesamowitej baśniowej scenerii, zapewnimy uczestnikom eventu moc atrakcji! Całość imprezy w połączeniu z wykwintną kolacją bankietową, z pewnością sprawią, że będzie to niezapomniana noc. Zapraszamy do zaczarowanego lasu!

Dla uczestników imprezy przygotowaliśmy takie atrakcje jak:

Pokaz iluzjonisty: widzowie z pewnością będą oczarowani wrażeniami. Iluzjonista zabierze wszystkich uczestników w niesamowitą magiczną podróż. Uczestnicy zostaną również zaproszeni na scenę, by wziąć udział w jednym z pokazów magika.

Molekularny pokaz barmański: widowiskowe show przeprowadzone przez zawodowych barmanów z pewnością na długo zapisze się w pamięci gości. Pokaz wzbogacony o egzotyczne koktajle podgrzeje atmosferę, a nowatorski sposób ich przyrządzania sprawi, że każdy będzie chciał zaczarowanych drinków spróbować. Wszak nie codziennie można skusić się na Mojito w piance, żelu lub galaretce!

Podczas imprezy organizować będziemy konkursy i zabawy z nagrodami.
Do uczestnictwa zapraszać będziemy chętnych spośród gości, a zawody poprowadzą nasi animatorzy. Wśród konkursów będą takie zabawy jak m.in. „Zaczarowany Quiz” czy „Magiczny eliksir”.

Na miejscu dostępna będzie także fotobudka, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wykorzystaniem specjalnych baśniowych gadżetów. Oprócz tego o oprawę muzyczną zadba zaczarowany DJ!

Miejsce imprezy będzie oczywiście odpowiednio, tematycznie udekorowane.
W ramach scenografii zapewniamy m.in.:
– dmuchane, podświetlane drzewa
– gigantyczne kwiaty
– tematyczne banery
– elementy nawiązujące do Alicji w Krainie Czarów takie jak plakaty, charakterystyczne rekwizyty i gadżety
– kolorowe oświetlenie

Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event