fbpx

Tajni Agenci Poszukiwani!


  • Uczestnicy emocjonującej gry terenowej „Agent” wcielą się w rolę rekrutów na tajnych szpiegów i wyłonią spośród siebie najlepszych, firmowych agentów!
  • Drużyny wyruszą w teren, gdzie czekać na nich będzie kilkadziesiąt tajnych zadań i misji. Tylko od nich zależy ile z nich i w jakiej kolejności wykonają. Każde ukończone zadanie przybliża do zwycięstwa!
  • Kandydaci na Agentów będą musieli wykazać się sprytem, czujnością, sprawnością i umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji. Czy wszyscy podołają trudom rozgrywki?
  • Gra terenowa to doskonały sposób, by rozpocząć wyjazd integracyjny!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-300

Dla ilu osób

3-4 godziny

Czas trwania

Przeżyj niesamowitą przygodę i zostań tajnym agentem!

„Agent” to gra terenowa, w której uczestnicy będą mogli sprawdzić się w roli tajniaków od zadań niemożliwych! Służby specjalne rekrutują najlepszych kandydatów na swoich agentów i każdy ma szansę się wykazać! Na chętnych czekać będzie wiele trudnych i angażujących zadań. Podołają tylko najlepsi! Czy znajdziesz się wśród nich?

Na początek kandydaci na Agenta zostaną podzieleni na drużyny i odprawieni przed misją. Przywita ich nasz Szpieg Dowódca, który wyjaśni zespołom na czym polega Test na Agenta oraz jak korzystać z otrzymanego ekwipunku. Składać się na niego będzie:

Przykładowe zadania jakie czekają na potencjalnych Agentów to:

Kolejność i wybór zadań każda drużyna będzie sobie ustalać indywidualnie. Tylko od uczestników zależy ile zadań wykonają i kiedy. Jedyne ramy rozgrywki wytyczać będzie jej ograniczenie czasowe.

O wyznaczonej godzinie wszystkie zespoły spotkać się będą musiały na mecie, gdzie czekać będzie na nich nasz zespół szpiegów. Agenci zbiorą od uczestników dowody wykonanych zadań i rozliczą wszystkie drużyny. Gdy znane już będą wyniki zabawy ogłosimy jej zwycięzców. Na najlepszych kandydatów na Agenta czekać będą oczywiście nagrody!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2021 Agencja Eventowa Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.