fbpx

Tajni Agenci Poszukiwani!


  • Uczestnicy emocjonującej gry terenowej „Agent” wcielą się w rolę rekrutów na tajnych szpiegów i wyłonią spośród siebie najlepszych, firmowych agentów!
  • Drużyny wyruszą w teren, gdzie czekać na nich będzie kilkadziesiąt tajnych zadań i misji. Tylko od nich zależy ile z nich i w jakiej kolejności wykonają. Każde ukończone zadanie przybliża do zwycięstwa!
  • Kandydaci na Agentów będą musieli wykazać się sprytem, czujnością, sprawnością i umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji. Czy wszyscy podołają trudom rozgrywki?
  • Gra terenowa to doskonały sposób, by rozpocząć wyjazd integracyjny!

Cała Polska

Gdzie organizujemy

Team building

Rodzaj integracji

10-300

Dla ilu osób

3-4 godziny

Czas trwania

Przeżyj niesamowitą przygodę i zostań tajnym agentem!

„Agent” to gra terenowa, w której uczestnicy będą mogli sprawdzić się w roli tajniaków od zadań niemożliwych! Służby specjalne rekrutują najlepszych kandydatów na swoich agentów i każdy ma szansę się wykazać! Na chętnych czekać będzie wiele trudnych i angażujących zadań. Podołają tylko najlepsi! Czy znajdziesz się wśród nich?

Na początek kandydaci na Agenta zostaną podzieleni na drużyny i odprawieni przed misją. Przywita ich nasz Szpieg Dowódca, który wyjaśni zespołom na czym polega Test na Agenta oraz jak korzystać z otrzymanego ekwipunku. Składać się na niego będzie:

Przykładowe zadania jakie czekają na potencjalnych Agentów to:

Kolejność i wybór zadań każda drużyna będzie sobie ustalać indywidualnie. Tylko od uczestników zależy ile zadań wykonają i kiedy. Jedyne ramy rozgrywki wytyczać będzie jej ograniczenie czasowe.

O wyznaczonej godzinie wszystkie zespoły spotkać się będą musiały na mecie, gdzie czekać będzie na nich nasz zespół szpiegów. Agenci zbiorą od uczestników dowody wykonanych zadań i rozliczą wszystkie drużyny. Gdy znane już będą wyniki zabawy ogłosimy jej zwycięzców. Na najlepszych kandydatów na Agenta czekać będą oczywiście nagrody!

Sprawdź również nasze inne propozycje na team building pracowników!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2021 Agencja Eventowa Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.