las w słoiku, warsztaty, piknik ekologiczny, event firmowy

Wyjazdowy piknik


Dla 600 pracowników i zaproszonych gości firmy Idea Getin Leasing, kompleksowo zorganizowaliśmy wyjazd integracyjny połączony z ekologicznym piknikiem. Jako bazę hotelowo- gastronomiczną wybraliśmy Hotel Gołębiewski**** w Wiśle, a w ramach eventu zapewniliśmy również transport, atrakcje dziennie i wieczorne oraz logistykę całości wydarzenia.

W ramach integracji zorganizowaliśmy ekologiczny piknik, połączony z obiadem grillowym i strefą chillout. Pogoda dopisała, a uczestnicy mieli do dyspozycji wiele aktywności i warsztatów. Największym zainteresowaniem cieszyło się tworzenie „Lasu w słoiku”, ale również na pozostałych stacjach chętnych nie brakowało. Zwieńczeniem całego dnia aktywności była impreza taneczna do białego rana.

 

600

Ilość uczestników

Wisła

Lokalizacja

Idea Getin Leasing

Klient

Integracja

Rodzaj eventu

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2019 Agencja Eventowa Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.