fbpx
event online dla home.pl, dorota wellman

Team Building Online + Power Speech


W listopadzie 2020 roku mieliśmy przyjemność organizować dla naszego klienta coroczne spotkanie pracowników. Jednak w tym roku wydarzenie przyjęło format eventu online.

Przygotowaliśmy w pełni spersonalizowaną i brandowaną platformę do integracyjnej grywalizacji online. W trakcie 3-godzinnej zabawy każda z drużyn miała swój pokój do komunikacji ze sobą, a event rozpoczął streaming live osadzony na platformie. Po emocjonującej grywalizacji online przyszedł czas na niespodziankę dla graczy.

Niewątpliwie atrakcją wieczoru i wspomnianą niespodzianką było wystąpienie Gościa Specjalnego – Doroty Wellman, która opowiedziała jak ona sobie radzi ze zmianą w życiu, a na koniec w sesji Q&A odpowiedziała na szereg pytań zachwyconych uczestników.

300

Ilość uczestników

Internet

Lokalizacja

home.pl

Klient

Event + Powerspeech

Rodzaj eventu

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2021 Agencja Eventowa Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.