fbpx
leszek kuzaj, symulator

Otwarcie apartamentowca


Z okazji otwarcia prestiżowego apartamentowca Thespian, nowej inwestycji ING Real Estates we Wrocławiu, mieliśmy przyjemność zadbać o oprawę eventu dla VIP-ów i inwestorów. Ponad 180 zaproszonych gości było świadkami uroczystego odsłonięcia logotypu na elewacji.  Wszyscy następnie wzięli udział w pełnej atrakcji imprezie z najwyższej półki.

Aby podkreślić charakter wydarzenia zadbaliśmy o efektowną scenografię wewnątrz budynku, a także luksusowy catering i obsługę barmańską. Gościem specjalnym wydarzenia był znany rajdowiec, Leszek Kuzaj, z którym uczestnicy zmierzyli się w wyścigach na symulatorach rajdowych. W wolnych chwilach goście degustowali i poznawali wyszukane whisky, a historię inwestycji prezentował główny architekt Zbigniew Maćków.

180

Ilość uczestników

Wrocław

Lokalizacja

ING Real Estate

Klient

Otwarcie inwestycji

Rodzaj eventu

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2021 Agencja Eventowa Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.