fbpx
budy dla schronisk, CSR firmowy

CSR dla psiaków


Dla naszego stałego klienta, firmy Phoenix Pharma, zorganizowaliśmy kolejną już integrację. Tym razem udaliśmy się do Folwarku Klepisko w Nieporęcie. Główną atrakcją dla 140 zaproszonych gości były zajęcia integracyjne CSR, pod hasłem „Reksio na swoim. W ten sposób połączyliśmy świetną zabawę z czynnym działaniem na rzecz psów ze schroniska.

W ramach integracji uczestnicy mieli za zadanie zbudować piękne i funkcjonalne budy dla poszkodowanych przez los czworonogów. Całość zajęć miała formę dobrej zabawy, w którą wplecione były liczne konkursy z nagrodami. Finałem eventu była uroczysta prezentacja zbudowanych i udekorowanych domków oraz nagrodzenie najlepszych z nich. Budy odebrał przedstawiciel schroniska, wraz z jednym z podopiecznych, wzbudzając ogólne wzruszenie i podkreślając sens tego typu inicjatywy.

140

Ilość uczestników

Nieporęt

Lokalizacja

Phoenix Pharma

Klient

Integracja CSR

Rodzaj eventu

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2021 Agencja Eventowa Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.