SPRAWDZONA AGENCJA EVENTOWA


  • Nasza agencja znalazła się w TOP3 najlepiej ocenianych przez klientów agencji eventowych w Polsce! Badanie zostało przeprowadzone przez agencję badawczą Kantar Polska na zlecenie Media Marketing Polska
  • Kompleksową organizacją eventów zajmujemy się od 2009 roku, mamy na koncie ponad 2000 realizacji
  • Argentum Event tworzy zespół profesjonalistów i pasjonatów w swojej dziedzinie
  • Posiadamy własne zaplecze sprzętowe i logistyczne, a także bogatą bazę sprawdzonych podwykonawców
  • Jesteśmy firmą zaangażowaną społecznie i prowadzimy wiele działań z zakresu CSR
  • W związku z wykonywaną działalnością posiadamy polisę OC na kwotę 1 miliona złotych, a także wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i stosowną gwarancję ubezpieczeniową
  • posiadamy certyfikat Profesjonalnego Organizatora Podróży Incentive Travel oraz certyfikat Profesjonalnego Organizatora Kongresów

Od

Na rynku

+

UCZESTNIKÓW

+

PROJEKTÓW

+

POMYSŁÓW

Nasz Zespół


Nasz zespół składa się z profesjonalnych event menadżerów, którzy bez problemu podołają każdemu wyzwaniu.

Jarek


Jeden z dwóch założycieli i wspólników w Argentum Event, eventami zawodowo zajmuje się od 2009 roku. Interesuje się geopolityką i z uwagą śledzi rozwój sytuacji na świecie. Od małego jest audiofilem i nie wyobraża sobie świata bez dobrej muzyki.

Jarosław Gawliński

Michał


Jeden z dwóch założycieli i wspólników w Argentum Event, eventami zawodowo zajmuje się od 2009 roku. Zakręcony na punkcie podróży, każdą wolną chwilę poświęcający na planowanie wyjazdów. Pasjonat podwodnego świata i fotografii podwodnej.

Michał Kosioł

Damian


Dyrektor Operacyjny w naszym zespole, w branży eventowej z powodzeniem działa już od kilku dobrych lat. Wielki fan sportu, a zwłaszcza siatkówki i zdrowego trybu życia. Potrafi wszystko naprawić i załatwić, świetnie czuje się w projektach technicznych.

Marcin


Z Argentum Event współpracuje niemalże od początku istnienia firmy, aktualnie jako Key Account Manager oraz Senior Event Manager. Zapalony surfer, regularnie podróżuje po całym świecie szukając miejsc, gdzie można złapać dobrą falę.

Marcin Zakręta

Mateusz


Senior Event Manager z zacięciem technicznym oraz doświadczeniem zebranym podczas licznych realizacji. Prywatnie fan polityki, a także kryptowalut których rozwój z uwagą śledzi. Fan sportu, a zwłaszcza siatkówki, w którą namiętnie grywa w wolnych chwilach.

Mateusz Szymański

Paulina


Event manager z dużym doświadczeniem realizacyjnym oraz pasją do kreatywnych działań. Prywatnie fanka muzyki jazzowej i R&B, miłośniczka górskich wypraw i słodkich wypieków. Między eventami uwielbia podróżować i szukać nowych biwakowych przygód.

Marta


Od dekady w branży eventowej, specjalistka od kreatywnych koncepcji i nieszablonowych rozwiązań. Zawodowo Incentive Travel oraz Event manager, a prywatnie pasjonatka podróży i egzotycznego street foodu. Jest fanką ciężkiej gitarowej muzyki i dobrego wina.

Marta Argentum zespół

Marcin


Marcin swoją karierę rozpoczął jako Junior Event Manager, a obecnie pracuje w Argentum Event na stanowisku Event Manager. W wolnym czasie pasjonuje się ligą hiszpańską w piłce nożnej, bacznie obserwuje Main Tour podczas sezonów snookerowych. Uwielbia muzykę jazzową i nie tylko.

Paweł


Event Manager, który zbierał doświadczenie od nastoletnich lat, poznając eventy od podszewki. To sprawiło, że nie jest mu straszna "brudna robota". W wolnej chwili pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, której nazywa się ekspertem. Pasjonują go również podróże i zwiedzanie świata.

Martyna


Karierę w branży eventowej rozpoczęła w ramach działalności studenckiej, obecnie spełniając się tam jako HR. W Argentum pełni funkcję Event Specialist. Prywatnie fanka strzelnicy i wyznaczania sobie coraz wyższych celów, miłośniczka kuchni włoskiej i życia na walizkach.

Wiktoria


W Argentum Event na stanowisku Junior Booking Manager i ciągle udoskonala swoje umiejętności w tym zakresie. Prywatnie pasjonatka muzyki klasycznej i elektronicznej. Uwielbia festiwale muzyczne i nadmorskie klimaty.

Władysław


Samodzielność, wielozadaniowość i dążenie do udoskonalenia to cechy, które niewątpliwie wyróżniają naszego Specjalistę ds. Logistyki Eventowej. W Argentum Event odpowiedzialny jest za całą logistykę eventów i magazyn. Prywatnie uwielbia gry planszowe, gokarty oraz siatkówkę.

Grzegorz


Przede wszystkim klika w "internetach", ale jak trzeba to światło z dźwiękiem na imprezie też podłączy. Z branżą eventowo-rozrywkową związany od 2013 roku. W wolnych chwilach gra w hokeja na bramce i tańczy swinga z żoną.

Grzegorz Kociuba

DOŁĄCZ DO NAS


Uważasz, że kariera w eventach jest dla Ciebie stworzona i to właśnie Twoje zdjęcie powinno znaleźć się w tym miejscu? Spełnij swoje marzenie i napisz do nas adres rekrutacja@argentum-event.pl! Może czekamy właśnie na Ciebie!

Jesteśmy w TOP3 najlepiej ocenianych agencji eventowych w Polsce!


Nasza firma znalazła się w TOP3 najlepiej ocenianych przez klientów agencji eventowych w Polsce! Agencja badawcza Kantar, na zlecenie Media Marketing Polska, przeprowadziła badanie satysfakcji wśród klientów czołowych agencji eventowych w naszym kraju. Uzyskane wyniki podsumowano następnie w raporcie „Agencje Eventowe 2022”. Badana grupa klientów bardzo wysoko oceniła nasze usługi, pozycjonując nas tym samym wśród 3 najlepszych pod tym względem agencji eventowych w Polsce. Tak dobre wyniki uzyskane w badaniu są dla nas tym cenniejsze, że pochodzą bezpośrednio od klientów.

Sprawdzona i profesjonalna agencja eventowa!


Nasza agencja eventowa funkcjonuje od 2009 roku. Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez, wyjazdów i eventów. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na realizację niemal każdego zlecenia. Nie ma dla nas znaczenia czy ma być to uroczysta gala jubileuszowa, wyjazd motywacyjny do egzotycznego kraju czy piknik firmowy dla kilku tysięcy osób. Damy radę!

Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów. Z wielką chęcią podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem przy organizacji eventu dla Waszej firmy. Nasi event managerowie wysłuchają Waszych potrzeb oraz pomysłów i zaprojektują event tak, aby w 100% spełnić Wasze oczekiwania. To właśnie indywidualne podejście do każdego zapytania gwarantuje końcowy sukces projektu!

Od samego początku najważniejsze jest dla nas dobro Klienta. Dlatego też cały budżet przygotowywanego eventu dopasowany jest do Waszych możliwości oraz oczekiwań. Mimo, że w naszej ofercie posiadamy konkretne scenariusze oraz propozycje, jesteśmy elastyczni. Jeśli masz pomysł, którego nie znajdujesz w naszym portfolio, podziel się nim z nami, a my zrobimy co w naszej mocy, by go zrealizować.

Jesteśmy samowystarczalni! Co to oznacza? Otóż niemal każdy event jaki organizujemy jesteśmy w stanie zorganizować własnymi siłami. Nasz magazyn pęka w szwach i pełen jest przeróżnych atrakcji oraz sprzętu technicznego na imprezy „każdego gabarytu”. Oprócz tego przez ponad dekadę działalności stworzyliśmy ogólnopolską sieć podwykonawców, z którymi stale współpracujemy.

14 lat to również odpowiednio długi okres, by zdobyć zaufanie hoteli, ośrodków wypoczynkowych czy obiektów gastronomicznych takich jak restauracje, gospody czy firmy cateringowe w całej Polsce. Wszystkie te znajomości powalają nam stworzyć dla Was atrakcyjną cenowo ofertę.

Nasze projekty Waszych imprez przygotowywane są od początku do końca. Dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół. W zależności od zapotrzebowania jesteśmy w stanie stworzyć indywidualną oprawę graficzną eventu, poczynając od zaproszeń, przez dekoracje po stroje konferansjera czy animatorów. Wszystko to robimy po to, by Wasz event był sukcesem Waszej firmy, który wszyscy goście długo będą wspominać z uśmiechem na twarzy.

Abyście w pełni poznali ogrom naszych możliwości zaproszamy Was do obejrzenia działu Oferta. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z Portfolio, w którym prezentujemy niektóre ze zrealizowanych przez nas eventów.

CSR


W Argentum Event wierzymy, że każdy z nas jest odpowiedzialny za otaczającą nas rzeczywistość. Uważamy, że codzienne, drobne gesty mają wielką moc i tworzą lepszy świat.

Nasza agencja prowadzi szereg działań z zakresu CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu) wspierając inicjatywy charytatywne i społeczne akcje lokalne. Poprzez przekazywanie części naszego wynagrodzenia na cele charytatywne czy wspieranie schronisk dla zwierząt dokładamy swoją małą cegiełkę do kreowania lepszego jutra dla nas wszystkich.

Od lat prowadzimy akcję „Pomagaj z Argentum”, która jest naszą dumą! Część wynagrodzenia za naszą pracę w ramach każdego eventu przekazujemy na cele charytatywne wskazane przez Klienta lub na jednego z naszych podopiecznych. Wspieramy także akcję „Szlachetna Paczka” przygotowując świąteczne paczki dla najuboższych i najbardziej potrzebujących.

Naszym flagowym projektem jest scenariusz integracyjny „Reksio na swoim” polegający na budowie bud dla potrzebujących zwierzaków. Poprzez tą inicjatywę wspomagamy Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz lokalne schroniska dla zwierząt. Przy okazji każdej inicjatywy świetnie bawimy się i integrujemy z uczestnikami akcji.

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event