fbpx
Argentum Event > Organizacja Eventów > Sprawdzone propozycje na wyjazd integracyjny!

Sprawdzone propozycje na wyjazd integracyjny!


Słońce wstaje coraz wcześniej, dzień dobry mówi nam coraz cieplejsze powietrze na dworze a matka natura budzi się do życia. To oznacza, że nadchodzą cieplejsze wiosenne i letnie dni, a dla dobrych i dbających o swoich pracowników firm oznacza to jedno – wyjazd integracyjny. Jak co roku, wypadałoby zapewnić zatrudnionym przez nas ludziom nieco rozrywki w ramach podziękować za ciężką pracę i w ramach dalszej integracji naszego zespołu. Oczywiście wspólny wyjazd i ciekawie spędzony czas to absolutna podstawa sukcesu takiego budowania zespołu. Jak mawiał klasyk, „grunt to dobry plan”. Jaki więc jest najlepszy koncept na wyjazd integracyjny dla naszego personelu? Poniżej prezentujemy najciekawsze pomysły.

Po pierwsze i najważniejsze – impreza i zabawy terenowe

W obecnych czasach (piszemy te słowa w marcu 2021 roku)), integracja na świeżym powietrzu to najlepsze, najchętniej wybierane i najbezpieczniejsze rozwiązanie ze wszystkich. Raczej nietrudno będzie namówić uczestników na spędzenie czasu we wspólnym gronie na świeżym powietrzu. Po drugie – warto ten czas w terenie zagospodarować w ciekawy i zajmujący sposób. Ciekawym rozwiązaniem jest firmowa gra terenowa „Agent”. Celem zabawy jest rozwiązanie jakiejś skomplikowane zagadki i pokonanie wielu przeszkód i zadań pobocznych po drodze do osiągnięcia celu głównego. Zabawa wymaga myślenia i działania zespołowego, sprawności i umiejętności podejmowania szybkich i dobrych decyzji.

Zawodnicy są dzieleni na drużyny i otrzymują niezbędne akcesoria jak mapa czy niezbędnik. Zadania są przeróżne – od tych opierających się o orientację w terenie na pracy ze sprzętem szpiegowskim. Zabawa doskonale sprawdzi się na pierwsze popołudnie wyjazdu integracyjnego.

Odpicujcie mi brykę!

Któż z nas przynajmniej raz nie obejrzał słynnego programu, gdzie mechanicy i lakiernicy przeobrażają stare graty w prawdziwe krążowniki szos wyposażone w różne cuda jak gigantyczne głośniki czy potężne opony? Teraz mamy szansę wcielić się w ludzi, którzy tchną nowe życie w stare graty. Uczestnicy będą mieć do dyspozycji największe legendy polskich szos jak Polonez, „Maluch” czy najstarszy model Volkswagena Golfa i będą mogli zrobić z nim, co tylko przyjdzie im do głowy. Wygrywają autorzy najbardziej odjechanego pomysłu, a sposób i metoda wykonania są absolutnie dowolne!

Olimpiada firmowa

Idealny wręcz pomysł na event integracyjny organizowany na świeżym powietrzu. Popularne, a także nieco bardziej „odjechane” dyscypliny sportowe będą tematem przyjaznej rywalizacji osób zaproszonych do integracji. Zagramy w piłkę nożną, postrzelamy z łuku, ale wcielimy się także w piłkarzyki ze słynnego stołu do gry i trzymając się belki będziemy próbowali zdobywać jak najwięcej goli. Naturalnie, żadna impreza powiązana z aktywnością fizyczną nie ma prawa odbywać się bez wyścigu zawodników zamkniętych w kulach, które co chwila powodują wywracanie się i niegroźne kolizje z udziałem innych uczestników.

Odpowiednio zorganizowane „firmowe Igrzyska” dostarczą wiele godzin szampańskiej zabawy i wyzwolą całą armię endorfin i genialnego nastroju, który będzie towarzyszył nam wszystkim już do końca takiego wyjazdu. Korzyści? Nie sposób ich wszystkich wymienić. Gwarantujemy jednak, że na jednej olimpiadzie się nie skończy!

To oczywiście nie jest cała nasza oferta. Posiadamy o wiele więcej scenariuszy, które poznacie odwiedzając dział ofertowy na naszej stronie, lub wysyłając zapytanie w dziale Kontakt 🙂

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2021 Agencja Eventowa Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.