Argentum Event > Wyjazdy Integracyjne > Pomysł na wyjazd integracyjny dla pracowników na sportowo i ekstremalnie

Pomysł na wyjazd integracyjny dla pracowników na sportowo i ekstremalnie


16 stycznia 2018

Kiedy zauważasz w firmie spadek aktywności, motywacji lub nasilające się konflikty i niedomówienia to znak, że… czas na wyjazd integracyjny! Jest to z pewnością świetny sposób na polepszenie relacji w pracy, zmniejszenie stresu, regeneracje sił i możliwość poznania współpracowników i partnerów z dala od biurek oraz miejsca pracy.

Zastanawiasz się jakie atrakcje możesz zaserwować swoim pracownikom? Możliwości jest naprawdę wiele i wszystko tak naprawdę zależy od grupy. W tym artykule przedstawimy kilka pomysłów na sportowy wyjazd integracyjny połączony z pozytywną i dużą dawką adrenaliny.

Ekstremalnie szybka integracja

Świetnym pomysłem na wyjazd integracyjny może być brawurowa jazda w terenie, czyli off road. Wspólna przejażdżka samochodami terenowymi to atrakcja nie tylko dla prawdziwych fanów motoryzacji, ale dla każdego, kto lubi dobrą zabawę.

Alternatywą dla off roadu samochodami terenowymi może być również wspólna wyprawa quadami.

off-road, integracja ekstremalna

Test na zaufanie – asekuracja na wysokościach

Jeśli mówimy „test na zaufanie”, to oczywiście naszą kolejną propozycją jest wspinaczka. To zdecydowanie jedna z prężniej rozwijających się atrakcji i form sportu w naszym kraju. Pod okiem profesjonalnych instruktorów spróbować mogą zupełni amatorzy. A przy okazji można przejść szkolenie z asekuracji, aby później asekurować swoich współpracowników. Szybko sprawdzicie, czy wszyscy w zespole sobie ufają.

Zostając na wysokościach możemy zaproponować również wspólne wyjście do parku linowego. A jeśli potrzebujecie więcej adrenaliny, to proponujemy przemyśleć: skok na bungee, skok ze spadochronem lub lot paralotnią.

wspinaczka górska na evencie

Razem pokonamy fale, morza, rzeki i jeziora – integracja na wodzie

Kolejna propozycja na integrację to sporty wodne. Dużą popularnością wśród grup cieszy się Rafting – spływ pontonowy. W zależności do preferencji możliwa jest organizacja trudniejszych i ekstremalnych spływów, bądź spokojnej kilkugodzinnej przeprawy. Praca zespołowa wszystkich uczestników gwarantuje niesamowitą przygodę. Tylko czynny udział całego zespołu procentuje sprawnym dotarcie do celu.

ekstremalny spływ kajakowy

Jeśli szukasz organizatora wyjazdów firmowych, który zadba o kompleksową organizację całego wydarzenie: transport, noclegi, bezpieczeństwo opiekę event menagera to idealnie trafiłeś. Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji firmowych wyjazdów integracyjnych. Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Ekstremalne eventy z nami to gwarancja bezpieczeństwa – wypadki się nam nie zdarzają!

 


Sprawdź także: Jak poprawić samopoczucie uczestników eventu??

 

 


Gotowi na niezapomniany event?

Napisz do nas!


 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event