Argentum Event > Wyjazdy Integracyjne > 7 najlepszych lokalizacji w Polsce na wyjazd integracyjny.

7 najlepszych lokalizacji w Polsce na wyjazd integracyjny.


19 stycznia 2022

Wyjazdy integracyjne niezmiennie biją rekordy popularności. Organizuje się już przez cały rok i często towarzyszą im imprezy takie jak jubileusze, gale czy nawet konferencje. W poniższym tekście zebraliśmy kilka miejsc, które naszym zdaniem są jednymi z najlepszych lokalizacji na organizację firmowego wyjazdu integracyjnego w Polsce. Zapraszamy do lektury!

Cukrownia Żnin

Ten nietuzinkowy obiekt położony jest nad jeziorem w mieście nieopodal Bydgoszczy – w Żninie. Oferuje aż 35 ha przestrzeni, na którą składają się odrestaurowane budynki XIX-wiecznej fabryki cukru. Całość to doskonała kompozycja przeszłości, która przebija się przez nowoczesne i nowatorskie rozwiązania. To centrum konferencyjno-wypoczynkowe to swoiste miasto w mieście.  Znajdziemy tutaj nie tylko pokoje hotelowe (ponad 300!) i sale konferencyjne, ale także i wiele atrakcji rozrywkowych: park wodny, kręgielnia, sala kinowa w starym silosie, dwa bary. W okolicy znajduje się także plaża z przystanią oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Cukrownia Żnin to także przestrzeń, gdzie z powodzeniem możemy zorganizować większość atrakcji z naszej oferty integracyjnej.

Hotel Arłamów

Kompleks wypoczynkowy położony u wrót Bieszczad, z przepięknym widokiem na góry. Nowoczesny design łączy się z otaczającą naturą, idealnie ze sobą współgrając. Arłamów to 3500 m2 powierzchni eventowej indoor, na której zrealizujemy dla Twojej firmy każdy event. Tereny otaczające hotel to z kolei ogrom możliwości na organizację aktywności integracyjnych outdoor na 235,5 ha zieleni! Co jeszcze oferuje Hotel Arłamów? Naprawdę wiele: 3 restauracje, 2 karczmy, największe SPA w kraju, sale multifunkcyjne oraz możliwość spróbowania 33 różnych sportów!

Hotel Narvil Conference & Spa

Ten obiekt to umiejętne połączenie centrum konferencyjnego i ekskluzywnego SPA z nietuzinkowym hotelem. Położony jest pod Warszawą, w Serocku, u ujścia Narwi i Bugu. W obiekcie i otaczających go terenach króluje piękna, Polska natura. Hotel jest doskonale skomunikowany z Warszawą oraz lotniskiem w Modlinie, co powoduje, że jest miejscem idealnie nadającym się na wyjazd integracyjny dla firm ze stolicy. Oczywiście warto tutaj przyjechać również z innych zakątków kraju, co bardzo upraszcza lokalizacja tego miejsca tuż obok Warszawy. Dzięki położeniu nieopodal Jeziora Zegrzyńskiego pojawiają się nowe możliwości takie jak regaty żeglarskie czy spływ kajakowy!

Przestrzeń konferencyjna to 3300 m2 powierzchni i 33 sale mogące pomieścić aż 1500 uczestników na raz.

Hotel Sułkowski

Położony między Lesznem, Wolsztynem i Poznaniem, tuż nad Jeziorem Domnickim hotel z własną plażą urzeka niemal od pierwszych odwiedzin. Obiekt oferuje 190 miejsc noclegowych, co będzie idealnym rozwiązaniem na wyjazd integracyjny w nieco mniejszych rozmiarach. Dzięki świetnym terenom przylegającym do hotelu (plaża!!), doskonale sprawdza się tam nasza Olimpiada Firmowa. Możemy z dumą potwierdzić, że w tym miejscu „wychowaliśmy” tysiące eventowych olimpijczyków ;). Hotel Sułkowski to także cała masa atrakcji takich jak: strefa SPA z basenami i łaźniami, rozrywki indoor typu bilard czy darty. Hotel daje możliwość organizacji naprawdę ekstremalnych rozrywek dla uczestników integracji: skoki spadochronowe w tandemie oraz lot szybowcem! Dzięki położeniu nad jeziorem możemy zaproponować również spływy kajakowe, rowerki wodne, a nawet naukę windsurfingu!

Pałac i Folwark Łochów

Kolejny obiekt położony nieopodal Warszawy to 27 ha terenu w samym sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Jest to pałac odbudowany i odrestaurowany przez firmę developerską Arche. Obecnie po latach rozbudowy i poszerzania oferty Folwark Łochów to:

Organizacja wyjazdu integracyjnego w to miejsce to możliwość zorganizowania w jednym czasie nawet kilkunastu aktywności wewnątrz i na zewnątrz na raz! W obiekcie istnieje również możliwość organizacji bankietu lub imprezy wieczornej aż do 500 osób!

Hotel Zamek Ryn

Zamek Ryn to nasza eventowa ostoja na Mazurach! Obiekt jest odrestaurowanym, XIV-wiecznym zamkiem, łączącym elementy przeszłości i nowoczesności w doskonale wyważony sposób. Hotel leży nieopodal Jeziora Orłów i oferuje 350 miejsc noclegowych. W ofercie biznesowej posiada 12 sal konferencyjnych i szkoleniowych, 4 restauracje, w tym możliwość organizacji bankietu w ogromnej, zabytkowej i efektownej sali. Jakie okoliczne atrakcje możemy wykorzystać wyjazd integracyjny w tym miejscu? Najbardziej zapierające dech w piersiach to z pewnością loty motolotniami i mały samolotami. A może coś, czego uczestnicy długo nie zapomną, czyli lot balonami nad Mazurami? Z nami to możliwe! Jeśli zechcesz poznać pozostałe atrakcje, których nie sposób wymienić w tym miejscu, zapraszamy do kontaktu!

Olandia

Olandia to XVIII-wieczny, odrestaurowany folwark znajdujący się w wielkopolskiej Krainie 100 Jezior, w Puszczy Noteckiej. Miejsce idealne na kameralny wyjazd integracyjny z 60 pokojami, strefą SPA, winiarnią i wyśmienitą restauracją Slow Food. To także możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza i przebywania w otoczeniu pięknej przyrody. Okoliczny park z dostępem do jeziora, plaża i tereny zielone stwarzają nieograniczone możliwości do organizacji aktywności w plenerze. Biesiada, piknik? Nic trudnego!

Powyższe 7 miejsc to jedne z naszych ulubionych i stałych miejsc, które oferujemy naszym Klientom na organizację ich wyjazdu integracyjnego. Nie sposób jest w krótkim tekście przedstawić zalet każdego z nich. Aby poznać pełne możliwości każdej lokalizacji, zachęcamy do kontaktu z naszymi event managerami, którzy ochoczo odpowiedzą na każde Wasze pytanie. Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami stworzymy niesamowity i niezapomniany wyjazd dla Twoich pracowników!


W najlepszych lokalizacjach terminy rozchodzą się szybciej niż ciepłe bułeczki

Zacznijmy działać dziś!


Zdjęcia są własnością wspomnianych w tekście obiektów i zostały pobrane z ich stron internetowych. 

 


Przeczytaj także:

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event