Argentum Event > Team Building > 10 pomysłów na Team Building dla zespołu online 2022

10 pomysłów na Team Building dla zespołu online 2022


3 grudnia 2021

Nietypowe czasy wymagają niestandardowych rozwiązań! Praca zdalna, konieczność ograniczania kontaktów i obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, powodują, że team building w tradycyjnej formie był niemożliwy. Nie wiadomo również, jaka będzie dla branży eventowej zima i wiosna 2022 roku. Nie oznacza to jednak, że nie możemy integrować zespołów, zacieśniać więzi i budować relacji! Wręcz przeciwnie! W tym wyjątkowo trudnym czasie warto pamiętać o well-being pracowników i przygotować dla nich coś specjalnego. To dobry moment, żeby zadbać o ich dobre samopoczucie i wzmocnić identyfikację z firmą. Jak? Poznajcie 10 pomysłów na team building online w 2022 roku!

1. Degustacje online – hit team buildingu w wersji zdalnej.

Sposób na udaną integrację? Odrobina dobrego alkoholu, trochę merytoryki i dużo śmiechu! Niewątpliwie hitem naszych integracji online stały się warsztaty degustacyjne. Dobre wino, szlachetna whisky, czy rzemieślnicze piwo dostarczone prosto pod drzwi domów uczestników naszych warsztatów rozgrzewa i zachęca do dyskusji przez długie godziny. Profesjonalni sommelierzy i kiperzy, z wieloletnim doświadczeniem, olbrzymią wiedzą i jeszcze większą pasją opowiada o degustowanych trunkach, zachęca do zadawania pytań i wciąga w wyrafinowany świat degustacji.

2. Eko Liga – ekologiczna grywalizacja w wersji zdalnej.

Idealny pomysł na integrację dla dużego zespołu? Eko Liga! Integracja hybrydowa nastawiona na edukację ekologiczną, łącząca w sobie zadania w wersji online i offline! Nieograniczone możliwości customizacji i implementacji zadań zgodnie z potrzebami Twojego zespołu! Dzięki różnym wariantom gry usprawniamy współpracę między działami lub pobudzamy do rywalizacji, skupiamy się na zadaniach rozwijających logiczne myślenie lub kreatywność. Przede wszystkim jednak – dobrze się bawimy!

3. Las w słoiku – warsztaty online bliżej natury.

Nic tak nie odpręża jak kontakt z przyrodą. Nie jest to może najczystszy warsztat, jaki możemy Wam zaproponować, ale za to jego efekty można podziwiać nawet przez kolejne kilka lat! Własnoręcznie stworzony mini ekosystem, zamknięty w szklanym słoju, to świetna pamiątka z firmowego team buildingu. Co więcej, do jej wykonania można zaprosić także dzieci, integrując w ten sposób całą rodzinę.

4. Escape room – emocje w trybie zdalnym. – UWAGA! PROGRAM WYCOFANY!

Integracja pracowników przez Internet w pełnym tajemnic i trudnych zagadek pokoju? Nic prostszego! Escape room online, to zabawa rozwijająca współpracę, usprawniająca komunikację i budująca pozytywne relacje w zespole. Nowoczesne technologie pozwalają cieszyć się dobrze znaną rozrywką w zupełnie nowym wymiarze. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej nietypowych propozycji na spotkanie integracyjne online!

5. Warsztaty kulinarne online – integracja ze smakiem.

Przez żołądek do serca pracownika? Warsztaty kulinarne, to nie tylko lekcja gotowania z mistrzami dobrej kuchni, ale także niesamowita okazja do integracji pracowników online! Swobodna atmosfera, przestrzeń do rozmów i wymiany doświadczeń oraz dobre jedzenie – to gwarancja udanego team buildingu online.

6. Akademia Improwizacji – pobudzamy kreatywność.

Rozrywka rodem z Ameryki! Akademia Improwizacji, to najlepszy i najzabawniejszy sposób na rozwijanie miękkich umiejętności w Twoim zespole! Wyjdźcie ze strefy komfortu, przełamcie swojej bariery i bądźcie gotowi na świetną zabawę w czasie warsztatów prowadzonych przez zawodowych aktorów teatru improwizacji!

7. Warsztaty barmańskie online.

Orzeźwiające mohito, whisky sour czy kolorowy drink z palemką? Mieszaliśmy z Wami już wszystko i sami musicie przyznać, że jest wyśmienicie! Odmierzamy porcję wiedzy barmańskiej, dodajemy kropelkę humoru, zamykamy w shakerze dobrej zabawy i mamy team building idealny! To dlatego ta wersja integracji online cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem!

8. Gry scenariuszowe – współpraca się opłaca.

Jak efektywnie budować relacje w rozproszonym zespole i rozwijać miękkie umiejętności pracowników? Oczywiście przez zabawę! A kiedy dodatkowo ma ona swoją historię, oprawę graficzną i aktorów odgrywających sceny w czasie rzeczywistym, to jest sukces gwarantowany!

9. Wywiad z gwiazdą – ekskluzywna rozrywka dla pracowników.

Myślisz, że wszystko już było? Twoi pracownicy są znudzeni sztampowymi pomysłami na integrację? Nowoczesne technologie i narzędzia komunikacji dały nam niespotykaną możliwość interakcji z osobami, które na co dzień trudno spotkać! Wywiad na wyłączność z gwiazdą – aktorem, piosenkarzem czy pisarzem, to bez wątpienia hit imprez integracyjnych w wersji zdalnej! W roli dziennikarzy wystąpią oczywiście Twoi pracownicy.

10. Wielki Quiz Online – rywalizacja z uśmiechem.

Zacięta rywalizacja, wielkie emocje i zaskakujące pytania – rozrywka dla całej firmy bez wychodzenia z domu. O czym mowa? Oczywiście o wielkim Quizie online! Bez względu na to, z jakiego miejsca na świecie pracujecie i jakie zajmujecie stanowisko – zmierzcie się ze sobą w wyjątkowym pojedynku na wiedzę! Customizowana rozgrywka, zagadki związane z historią firmy i panującymi w niej zasadami oraz pytania z wiedzy ogólnej, to nietuzinkowy sposób na zabawę i integrację każdego zespołu! Sprawdź także nasz Mega Teleturniej Online!

Jeśli nie wiesz, która integracja zespołu online będzie idealna dla Twojej firmy lub szukasz nowego pomysłu na zdalny team building – skontaktuj się z nami. Stworzymy wyjątkowy program integracji zdalnej dla Twojej firmy!

jarosław gawliński CEO argentum event 

 

Autor:

Jarek – CEO & Event Manager

Skontaktuj się ze mną.

 


Sprawdź także:

Eventy online zostaną z nami po pandemii – sprawdź dlaczego!

Pracownik jeszcze ważniejszy – co zmienił COVID-19?

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event