fbpx
Argentum Event > Eventy Online > 10 pomysłów na Team Building dla zespołu online 2021

10 pomysłów na Team Building dla zespołu online 2021


27 sierpnia 2021

Nietypowe czasy wymagają niestandardowych rozwiązań! Praca zdalna, konieczność ograniczania kontaktów i obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, powodują, że team building w tradycyjnej formie był niemożliwy. Nie wiadomo również, jaka będzie dla branży eventowej jesień 2021 roku. Nie oznacza to jednak, że nie możemy integrować zespołów, zacieśniać więzi i budować relacji! Wręcz przeciwnie! W tym wyjątkowo trudnym czasie warto pamiętać o well-being pracowników. To dobry moment, żeby zadbać o ich dobre samopoczucie i wzmocnić identyfikację z firmą. Jak? Poznajcie 10 pomysłów na team building online w 2021 roku!

1. Degustacje online – hit team buildingu w wersji zdalnej

Sposób na udaną integrację? Odrobina dobrego alkoholu, trochę merytoryki i dużo śmiechu! Niewątpliwie hitem naszych integracji online stały się warsztaty degustacyjne. Dobre wino, szlachetna whisky, czy rzemieślnicze piwo dostarczone prosto pod drzwi domów uczestników naszych warsztatów rozgrzewa i zachęca do dyskusji przez długie godziny. Profesjonalni sommelierzy i kiperzy, z wieloletnim doświadczeniem, olbrzymią wiedzą i jeszcze większą pasją opowiada o degustowanych trunkach, zachęca do zadawania pytań i wciąga w wyrafinowany świat degustacji.

2. Eko Liga – ekologiczna grywalizacja w wersji zdalnej

Idealny pomysł na integrację dla dużego zespołu? Eko Liga! Integracja hybrydowa nastawiona na edukację ekologiczną, łącząca w sobie zadania w wersji online i offline! Nieograniczone możliwości customizacji i implementacji zadań zgodnie z potrzebami Twojego zespołu! Dzięki różnym wariantom gry usprawniamy współpracę między działami lub pobudzamy do rywalizacji, skupiamy się na zadaniach rozwijających logiczne myślenie lub kreatywność. Przede wszystkim jednak – dobrze się bawimy!

3. Las w słoiku – warsztaty online bliżej natury

Nic tak nie odpręża jak kontakt z przyrodą. Nie jest to może najczystszy warsztat, jaki możemy Wam zaproponować, ale za to jego efekty można podziwiać nawet przez kolejne kilka lat! Własnoręcznie stworzony mini ekosystem, zamknięty w szklanym słoju, to świetna pamiątka z firmowego team buildingu. Co więcej, do jej wykonania można zaprosić także dzieci, integrując w ten sposób całą rodzinę.

4. Escape room – emocje w trybie zdalnym

Integracja pracowników przez Internet w pełnym tajemnic i trudnych zagadek pokoju? Nic prostszego! Escape room online, to zabawa rozwijająca współpracę, usprawniająca komunikację i budująca pozytywne relacje w zespole. Nowoczesne technologie pozwalają cieszyć się dobrze znaną rozrywką w zupełnie nowym wymiarze.

5. Warsztaty kulinarne online – integracja ze smakiem

Przez żołądek do serca pracownika? Warsztaty kulinarne, to nie tylko lekcja gotowania z mistrzami dobrej kuchni, ale także niesamowita okazja do integracji pracowników online! Swobodna atmosfera, przestrzeń do rozmów i wymiany doświadczeń oraz dobre jedzenie – to gwarancja udanego team buildingu online

6. Akademia Improwizacji – pobudzamy kreatywność

Rozrywka rodem z Ameryki! Akademia Improwizacji, to najlepszy i najzabawniejszy sposób na rozwijanie miękkich umiejętności w Twoim zespole! Wyjdźcie ze strefy komfortu, przełamcie swojej bariery i bądźcie gotowi na świetną zabawę w czasie warsztatów prowadzonych przez zawodowych aktorów teatru improwizacji!

7. Warsztaty barmańskie online

Orzeźwiające mohito, whisky sour czy kolorowy drink z palemką? Mieszaliśmy z Wami już wszystko i sami musicie przyznać, że jest wyśmienicie! Odmierzamy porcję wiedzy barmańskiej, dodajemy kropelkę humoru, zamykamy w shake’rze dobrej zabawy i mamy team building idealny! To dlatego ta wersja integracji online cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem!

8. Gry scenariuszowe – współpraca się opłaca

Jak efektywnie budować relacje w rozproszonym zespole i rozwijać miękkie umiejętności pracowników? Oczywiście przez zabawę! A kiedy dodatkowo ma ona swoją historię, oprawę graficzną i aktorów odgrywających sceny w czasie rzeczywistym, to jest sukces gwarantowany!

9. Wywiad z gwiazdą – ekskluzywna rozrywka dla pracowników

Myślisz, że wszystko już było? Twoi pracownicy są znudzeni sztampowymi pomysłami na integrację? Nowoczesne technologie i narzędzia komunikacji dały nam niespotykaną możliwość interakcji z osobami, które na co dzień trudno spotkać! Ekskluzywny wywiad z gwiazdą – aktorem, piosenkarzem czy pisarzem, to bez wątpienia hit imprez integracyjnych w wersji zdalnej! W roli dziennikarzy wystąpią oczywiście Twoi pracownicy.

10. Wielki Quiz Online – rywalizacja z uśmiechem

Zacięta rywalizacja, wielkie emocje i zaskakujące pytania – rozrywka dla całej firmy bez wychodzenia z domu. O czym mowa? Oczywiście o wielkim Quizie online! Bez względu na to z jakiego miejsca na świecie pracujecie i jakie zajmujecie stanowisko – zmierzcie się ze sobą w wyjątkowym pojedynku na wiedzę! Customizowana rozgrywka, zagadki związane z historią firmy i panującymi w niej zasadami oraz pytania z wiedzy ogólnej, to nietuzinkowy sposób na zabawę i integrację każdego zespołu! Sprawdź także nasz Mega Teleturniej Online!

Jeśli nie wiesz, która integracja online będzie idealna dla Twojego zespołu lub szukasz nowego pomysłu na team building – skontaktuj się z nami. Stworzymy wyjątkowy program integracji zdalnej dla Twojej firmy!

jarosław gawliński CEO argentum event  

 

Autor:

Jarek – CEO & Event Manager

Skontaktuj się ze mną

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2021 Agencja Eventowa Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.