Argentum Event > Programy Integracyjne > O sławie każdy marzy – zorganizuj swojemu zespołowi niezapomniany dzień w Hollywood!

O sławie każdy marzy – zorganizuj swojemu zespołowi niezapomniany dzień w Hollywood!


18 lipca 2019

Splendor, blask reflektorów, czerwone dywany, wystawne gale – przyznajmy szczerze, chyba nie ma osoby, która po cichu nie marzyłaby o staniu się chociaż na chwilę gwiazdą Hollywood. Dzięki nam te wszystkie fantazje mogą się spełnić w jeden dzień na dedykowanej imprezie tematycznej!
Nasz pomysł na dzień pełen wrażeń to całodzienne warsztaty filmowe, kiedy to będziecie mogli nakręcić swój własny krótkometrażowy film, teledysk, uwiecznić scenki z życia firmy lub zrealizować klip reklamowy Twojej firmy na wesoło. Wieczorem zaś wszyscy spotkamy się na Wielkiej Gali Filmowej z atrakcjami!

event w klimcie hollywood, kręcenie filmu

Jak przebiega integracja?

Na początek uczestnicy podzieleni zostaną na grupy, które pod okiem specjalistów zajmować się będą swoim filmem. Ich zadaniem będzie stworzenie scenariusza, charakteryzacji, przygotowanie planu zdjęciowego, podział ról itp. Na koniec oczywiście zostanie najlepsze, czyli wdrożenie wszystkiego w życie – oświetlenie, udźwiękowienie i kręcenie videa. Każda z ekip będzie mieć własny, profesjonalny zestaw sprzętu filmowego, zestaw gadżetów, przebrań oraz rekwizytów. Każdej grupie pomagać będzie zawodowy filmowiec, który chętnie udzieli rad i wskazówek.

Do dyspozycji uczestników będzie również w pełni wyposażona garderoba i strefa wizażu. Bez tego żadna produkcja filmowa nie może się odbyć. W tym miejscu czekać będą wspomniane rekwizyty i przebrania, a także specjalistyczne stanowiska do make-upu z lustrami oraz zestawem kosmetyków.

Zarówno podczas zajęć filmowych jak i Gali Filmowej uczestników wspomagać będą gwiazdy filmowe, w które wcielą się nasi animatorzy. O wsparcie na planie filmowym poprosić będzie można m.in. Batmana, Storm Troopera z Gwiezdnych Wojen, Larę Croft czy samą Marylin Monroe!

Zwieńczeniem całego dnia będzie najprawdziwsza Gala Filmowa! Przybyli goście na salę wchodzić będą po czerwonym dywanie, a także będą mogli zapozować do zdjęć na specjalnie do tego przygotowanej ściance. Dekoracje filmowe z pewnością wprowadzą wszystkich w odpowiedni, magiczny klimat Hollywood.

Kulminacyjnym momentem wieczoru będzie premiera każdego z filmów! Następnie wszyscy uczestnicy poprzez głosowanie zdecydują kto wygra nagrodę za:

Wszyscy laureaci otrzymają zestawy nagród oraz pamiątkowe, złote statuetki. Na koniec zaś pozostanie nam zabawa do białego rana przy muzyce serwowanej przez naszego DJ’a.

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event