Argentum Event > Programy Integracyjne > Sprawdzone pomysły na firmową imprezę w stylu Halloween.

Sprawdzone pomysły na firmową imprezę w stylu Halloween.


10 października 2023

Jeżeli imprezy halloweenowe nadal kojarzą Ci się tylko z upiornością, straszydłami i plamami sztucznej krwi na Twojej nowej koszuli… To koniecznie przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, na czym polegają aktualne halloweenowe trendy, bo wcale nie musisz się już bać!

Nie takie halloween straszne, jak je malują. Ten dzień, to po prostu świetny pretekst do zorganizowania przebieranej imprezy w dowolnym, szalonym stylu. Dziś na parkietach mrok przenika się z różem i brokatem. Wednesday Adams wymiata w tańcu z Barbie, a Edward Nożycoręki pije zdrowie Królewny Śnieżki. I nikt nikogo nie wytyka z tego powodu nożyczk… to znaczy palcami! Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, integrację i wspólnie spędzony czas. No i oczywiście, o danie upustu swojej kreatywności poprzez wymyślenie oryginalnego kostiumu.  Motyw przewodni halloweenowej imprezy firmowej nie musi mrozić krwi w żyłach. Mówimy śmiertelnie poważnie.

Kilka powodów, które mogą Cię przekonać do organizacji imprezy w klimacie Halloween

UWOLNIJ KREATYWNY POTENCJAŁ

Wymarzony pracownik myśli nieszablonowo, jest kreatywny i kiedy tylko nadarzy się okazja „wychodzi z pudełka”. Ale czy pracodawcy kreują sprzyjające ku temu środowisko w miejscu pracy? Zdajemy sobie sprawę, że w wielu branżach jest to na co dzień bardzo trudne. Natłok obowiązków i ich powtarzalność nie są sprzymierzeńcami kreatywności. Nietrudno wpaść w pułapki schematycznego myślenia. Właśnie dlatego warto skorzystać z każdej okazji dającej możliwość wyjścia poza ustalone ramy i przełamania schematów codzienności. Impreza tematyczna stwarza do tego idealne warunki!

ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Zajrzyj w głąb króliczej nory, weź łyk magicznego eliksiru ze znalezionego na swojej drodze flakonu i przenieś się z nami do KRAINY CZARÓW. Wchodząc na salę miniesz las wielkich, dmuchanych, podświetlonych kolorami drzew, natkniesz się na gigantyczne kwiaty, spotkasz Królową Kier, białego królika, przewyższającego Cię wzrostem muchomora i kilka dziwnych, ale wyjątkowo pozytywnie nastawionych do świata osobistości. Za sprawą profesjonalnego iluzjonisty, podczas imprezy będą działy się najprawdziwsze czary. Czeka Cię molekularny pokaz barmański, baśniowe gadżety, zaczarowane konkursy, quizy, fotobudka i wiele innych niespodzianek wprost z naszego zaczarowanego kapelusza! Całość imprezy w połączeniu z wykwintną kolacją bankietową z pewnością sprawią, że będzie to szalenie czarujący wieczór.

HOLA AMIGOS! EL DIA DE LOS MUERTOS

W kulturze meksykańskiej Święto Zmarłych przyjmuje formę wspólnej, kolorowej i radosnej zabawy. Wypełnionej świeżymi kwiatami, zapachem kadzideł, śmiechem i gwarem rozmów, w których wspomina się najbliższych. Podczas imprezy odwzorujemy nastrój iście meksykańskiego sposobu świętowania. Cała sala pełna będzie girland, lampionów oraz świateł. Nie zabraknie także specyficznych, wiszących czaszek, tematycznych ścianek i balonów. Zaserwujemy prawdziwą fiestę, a w niej: fontannę z tequili, nachosy, tacosy, sombrero, latynoskie tańce i konkursy z nagrodami. Oprócz elementów scenografii, klimat podkreślą tematyczne gadżety w postaci kwiecistych wianków na głowę, masek, krawatów i kapeluszy. Na profesjonalnym stanowisku do charakteryzacji nasze specjalistki od wizażu zajmą się dopełnieniem imprezowego oblicza uczestników imprezy.  To będzie barwne, szalone i wybitnie wesołe święto!

THRILLER NIGHT PARTY

Impreza „Thriller Night” to wieczór utrzymany w konwencji piosenki „Thriller” Michael Jacksona, która jest motywem przewodnim całej zabawy. Proponujemy wieczór w niesamowitej scenerii i oprawie pełnej tajemnicy, upiorów i wszelkiego rodzaju straszydeł, a zarazem pełnej śmiechu i ciekawych atrakcji! Zapraszamy na taneczną noc w mrocznej konwencji, zaserwowanej w akompaniamencie dobrej muzyki, konkursów i zabaw. Scenografia nawiązywać będzie do halloween, filmów grozy oraz tytułowego przeboju. Na ścianach pojawią się pajęczyny i szkielety, w zakamarkach stare świece, na obrusach poleje się (sztuczna!) krew. W centralnym miejscu postawimy trumnę hrabiego Drakuli. Upiorni animatorzy zadbają o to, aby wszyscy goście strasznie dobrze się bawili.

Inspiracji dla tematu nowej imprezy przebieranej jest nieskończenie wiele. Czerpiemy je z szeroko pojętej popkultury, muzyki, kina, literatury i różnych dziedzin nauki. Z nami przeniesiesz się na słoneczne Hawaje, wypijesz drinka na prywatce u Gatsbiego, zakręcisz ruletką w towarzystwie Jamesa Bonda i wybierzesz w podróż dookoła świata, na koniec lądując w mroźnej krainie lodu.

Wymieniliśmy tylko niektóre z realizowanych przez nas scenariuszy imprez tematycznych. Mamy głowy pełne pomysłów i nie możemy się doczekać, żeby je zrealizować! Jeżeli nie jesteś pewien, w klimacie jakiej imprezy dobrze poczuliby się pracownicy Twojej firmy, zostaw to nam. Potrafimy zadać odpowiednie pytania po to, aby przygotować ofertę imprezy szytej na miarę i potrzeby naszego klienta. Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event