Argentum Event > Programy Integracyjne > Pomysły na imprezę integracyjną w Warszawie.

Pomysły na imprezę integracyjną w Warszawie.


7 czerwca 2023

Warszawa to miasto, które oferuje wiele możliwości na organizację imprezy integracyjnej dla pracowników. Jeśli szukamy oryginalnych pomysłów, które zadowolą wszystkich, to Stolica naszego kraju ma zdecydowanie najwięcej do zaoferowania. Bogactwo infrastruktury, przestrzeni i różnorodność lokalizacji sprawia, że to właśnie w tym miejscu najłatwiej jest zorganizować szeroki wachlarz aktywności team-buildingowych w ramach firmowego wydarzenia. Które formy spędzania czasu w gronie kolegów i koleżanek z pracy cieszą się obecnie największą popularnością i dlaczego? Odpowiadamy w poniższym artykule.

Gotowanie jest dla każdego!

Firmowy MasterChef to świetna propozycja dla wszystkich miłośników gotowania i dobrej zabawy. Impreza ta polega na podzieleniu uczestników na drużyny, które będą konkurować ze sobą w przygotowaniu wybranych dań. Podczas przygotowań, uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się nowych przepisów, zdobyć umiejętności kulinarne i rywalizować ze sobą w miłej atmosferze. Aktywność wymusza niejako kooperację, przyjazne współzawodnictwo i kreatywność czyli trzy składniki idealnego team buildingu. Czy każdy musi umieć gotować, aby wziąć udział w takich warsztatach? Nie! Wszystko wytłumaczą profesjonalni kucharze-instruktorzy!

Tajniki fotografii

Warsztaty Foto to kolejna atrakcyjna propozycja na integracyjną imprezę w Warszawie. Uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki fotografii i wykazać się swoimi umiejętnościami. Pierwsze szlify w tym trudnym rzemiośle każdy team zdobędzie pod okiem przydzielonego mu profesjonalnego fotografa. Później podzielimy się na role i przyczynimy się do finalnego projektu jako fotografowie, modelki czy styliści. W trakcie warsztatów będą mieli okazję odkryć ukryte talenty, wyłonić naturalnego lidera grupy i nauczyć się komunikować ze sobą tak, by każdy odnalazł się w zupełnie nowej dla siebie roli.

Odkryj Warszawę poprzez terenowe wyzwania!

Polska Express w Warszawie to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą poznać miasto w ciekawy sposób. Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić najpiękniejsze zakątki Warszawy, rozwiązując jednocześnie zagadki i łamigłówki. To doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę o mieście i spędzić czas w miłym towarzystwie. Jednocześnie zabawa przygotowana jest w taki sposób, że żadnej misji nie sposób jest ukończyć w pojedynkę. Musimy działać zespołowo, musimy rozmawiać, jasno komunikować swoje oczekiwania i polecenia a także negocjować i dochodzić do konsensusów.

Sztuka improwizacji

Warsztaty z improwizacji to jeden z ciekawszych pomysłów na imprezę integracyjną w Warszawie. Zaproszeni goście będą mieli okazję poznać podstawy improwizacji kabaretowej i wykazać się swoimi umiejętnościami na scenie. Najpierw poznamy tajniki tej niezwykle ciekawej sztuki, a naszym nauczycielem będzie profesjonalny improwizator. Nauczymy się odpowiednio reagować na niespodziewane sytuacje i dialogi oraz odpowiadać na poczekaniu nie mając żadnego scenariusza w dłoni. To świetna zabawa, która pozwoli rozwijać kreatywność i umiejętności interpersonalne. Aktywność pozwala także przełamać nieśmiałość i jest doskonałym „laboratorium” pracy nad pewnością siebie.

Gwiazdorska produkcja!

Impreza tematyczna w klimacie Hollywood to doskonała okazja, aby wejść do świata gwiazd filmowych. Wcielamy się w reżyserów, aktorów, scenarzystów i specjalistów od kostiumów, by w ramach poszczególnych zespołów stworzyć krótkometrażowe dzieło sztuki. Naszą produkcję przedstawimy na wielkiej gali, podczas której przyznane zostaną nagrody za najlepszy scenariusz, rolę czy zdjęcia. Impreza dostarcza niezapomnianych wrażeń i będzie przedmiotem rozmów jeszcze długo po jej zakończeniu. Tworzenie własnych filmowych dzieł sztuki wymaga współpracy, wymaga dostosowania się do innych, a także umiejętności rozmowy i dialogu dla wspólnego dobra. Osiągnięcie celu w zupełnie nowych rolach i realiach daje moc satysfakcji i daje poczucie, że razem można bardzo wiele.

Ekologiczna współpraca

W przerwie od zgiełku dużego miasta możemy również zorganizować warsztaty na łonie natury. Na obrzeżach Warszawy nie brak odpowiednich miejsc na zorganizowanie tego typu imprezy. Kontakt z naturą i ekologiczne warsztaty tworzenia lasu w słoiku lub eko torb pozwolą uczestnikom na chwilę wytchnienia oraz integrację w przyjaznej atmosferze. Event nie tylko pozwoli gościom na zacieśnienie więzi w zespole, ale również wyzwoli kreatywność i chęć do dalszego działania.

Oczywiście to tylko kilka propozycji, jakie możemy z powodzeniem zrealizować dla Twojej firmy w Warszawie. Nasza oferta jest niezwykle bogata, a oprócz tego możemy zrealizować także Twój własny pomysł! Wystarczy, że nam o nim opowiesz! -> Click Kontakt

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event